X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Tuzla Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Birkaç arkadaşımla birlikte yaşadığımız evde hamam böcekleri gittikçe artar oldu. İlk önceleri pek önemsemedik, bir iki taneden bir şey olmaz diye düşündük ama kısa sürede evi resmen istila etmeye başladılar. Tekniktürk’ü aradık ve gelen ekip evde büyük bir araştırma sonunda her yeri ilaçladı. Şimdi böcek falan yok. Aklımız başımıza geldi hem, evi daha temiz tutuyoruz artık.

    Cihan Kesikbaş
   • Annem kedi beslememe izin vermediği için sokakta ne zaman kedi görsem dayanamayıp seviyorum. Sonunda pirelenmişim ve eve de pire bulaştırmışım. Tekniktürk’ü aradık ve pire sorununu ortadan kaldırdık ama annem beni hala affetmiş değil.

    Sevcan Dillioba
   • Dükkanımdaki hamam böceklerini yok eden Teknikürk’e teşekkürler. Daha önce defalarca ilaçlama yaptırdım ama en etkilisi Tekniktürk’ün yaptığı ilaçlama oldu.

    Mümtaz Yeşilışık
  • Tuzla Böcek İlaçlama

   Şirin sahiliyle İstanbul’un huzurlu ilçelerinden biridir Tuzla. Anadolu Yakası’nın güneyinde bulunan Tuzla’ya ulaşım kısmen zor olsa da, son yıllardaki yüksek göç oranı Tuzla’nın nüfus yoğunluğunu arttırmıştır. Birbiri ardına açılan iş yerleri Tuzla’yı kendi içinde bir merkez yapacak kadar fazlalaşmıştır. Tuzla’da bulunan iş yerleri daha çok fabrikalardır. Bu yüzden burada fabrika ilaçlama hizmetinin yapılması hem çalışanlar, hem de müşteriler için zorunluluktur.
   Tuzla’da sahil bulunması ilçenin değerini arttırdığı gibi, haşere istilası için de tehdit oluşturmaktadır. Hamam böceği gibi haşerelerin nemli ortamlarda yaşadıklarını ve ürediklerini bildiğimize göre, Tuzla’daki evler ve iş yerleri için haşere ilaçlamasının mutlaka yapılması gerektiğini söyleyebiliriz.  

   Tuzla’da En Sık Görülen Böcek Türleri
   Akfırat, Aydınlı, İstasyon, İçmeler, Tersaneler, Orhanlı gibi Tuzla ilçelerinin hemen hepsi her yıl daha fazla gelişen yerlerdir. Merkezdeki İTÜ Denizcilik Fakültesi ile beraber birçok üniversite kampüsünün Tuzla’da bulunması ve Tuzla’daki kira fiyatlarının Kadıköy merkezindeki ilçelere göre çok daha düşük ücretli olması, burada öğrenci nüfusunun da artmasına neden olmaktadır. Temizliğin ihmal edilebildiği öğrenci evlerinde de hamam böcekleri ve kalorifer böcekleri gibi haşere türleri sıklıkla görülür. 
   Tuzla’da en çok görülen haşere türleri Amerikan hamam böcekleridir. Tıpkı insan sayısındaki artış gibi sokak köpekleri ve kedilerindeki artış ise, pire sorununu gündeme getirmektedir. Pire ile mücadele için de profesyonel böcek ilaçlama servislerine başvurulması gerekmektedir. Kan emici canlılar olarak insanları direkt bir şekilde tehdit eden pireler gibi, taşıdıkları mikroplarla birçok hastalığın taşıyıcısı olan hamam böcekleri ve diğer haşerelerin de en kısa sürede evlerden ve iş yerlerinden uzaklaştırılması gerekir.

   Tuzla’da böcek ilaçlama servisi
   İstanbul’un her yerinde aynı kalitede ve sabit fiyat garantisiyle profesyonel bir şekilde hizmet veren Tekniktürk’e başvurarak haşere, pire, kemirgen sorunlarına kalıcı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Tuzla’daki tersanelerden fabrikalara, iş yerlerinden evlere kadar her mekan için yapılacak haşere kontrolü sonrasında tercih edilecek ilaçlama yöntemi, Bayer Koruma Programı üyesi Tekniktürk’ün uzman ekibi tarafından titizlikle yapılır.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •