X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Şile Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Şile’de yazlığım var. Her sene hem tatil yapmanın heyecanı hem de böcek istilası ile savaşmanın getireceği stresle Şile’ye gidiyor ve gider gitmez böcek ilaçlama firmasını arıyordum. Kısa bir süre yok olan böcekler yine kısa bir süre sonra ortalığa çıkıyordu. Tekniktürk ise hem evin içinde hem de çevresindeki açık alanda yaptığı ilaçlama ile haşere derdimi ortadan kaldırdı.

    Seval Çip
   • Ahşap bir yemek dükkanın işletmecisiyim. Tekniktürk’e başvurduğum günden beri tahta kurdu sorunu yaşamıyorum ve içime sinerek misafirlerime yemek sunuyorum.

    Mehmet Ali Vakil
  • Şile Böcek İlaçlama

   İstanbul’a yakınlığı ile birçok kişi için huzura kaçışın yeri olan Şile, en sevilen tatil bölgeleri arasında yer alır. Şile’nin köylerinde ve semtlerinde yaz kış yaşayan yerli halk olsa da nüfus, yaz aylarında tatil yapmaya gelenlerle birlikte artar. Sıcaklığın fazla olduğu Şile’deki nem, her zaman haşere tehlikesini de beraberinde getirir. Haşereler sıcak ve nemli bölgelerde yaşamayı severler, Şile de tam olarak buna ortam oluşturur. Hamam böceği, kalorifer böceği, sivrisinek ve pire Şile’de görülen haşerelerin başında gelir. 
   Bahar aylarının yaklaşması ile birlikte Şile’ de haşere nüfusu artar. Şile’de huzurlu, sağlıklı ve hijyenik bir tatil geçirmek için otel, motel, pansiyon gibi turist mekan sahibi kişilerin mutlaka haşere ilaçlama yaptırmaları gerekir. Şile’de yazlığı olanlar da tüm kış boş duran yazlıklarında pirelerden hamam böceklerine, mite’lardan örümceklere akla gelebilecek her türlü haşere ile karşılaşabilirler. 

   Böcek ilaçlama hizmeti
   Ağva, Kumbaba, Ağlayankaya, Çavuş, Balibey, Çayırbaşı gibi en sevilen tatil bölgeleri Şile’nin semtlerini oluşturmaktadır. Tatil merkezlerinin dışında Şile’nin köylerinde yaz kış her mevsim yaşayan ve geçimini tarımla sağlayan insanlar bulunur. Bahçelerdeki çıyan, akrep, ağaç kurdu gibi canlılar da hem üretilen ürünlerin kalitesini bozan, hem de insan sağlığını tehlikeye sokan canlılar olarak, böcek ilaçlama servisleri tarafından kesin bir şekilde arındırılmalılardır.
   İnsanların bütün sene dört gözle bekleyip heyecanla gittikleri tatil yerlerinden biri olan Şile’de haşere ile mücadele için sadece yaz başında değil; belli zaman aralıklarında ilaçlama yaptırılmalıdır. Aylarca boş kalan yazlık evinizin kapısını açtığınızda tahtakurusu ve fare gibi huzursuz edici canlılar sizi karşılayabilir. Bu yüzden haşere ilaçlama ve fare ilaçlama hizmetinden faydalanmalısınız.

   Şile’de haşere ve kemirgenlere kesin çözüm!
   İster ev ister iş yeri sahibi olun, Şile’nin coğrafi yapısı hamam böcekleri gibi haşerelere ve kemirgenlere davetiye çıkaracak özelliktedir. İşletme olarak müşterilerinize en iyi hizmeti sunmak, ev sahibi olarak da kendinizi ve misafirlerinizi huzur içinde ağırlamak için böcek ilaçlama firmaları ile bağlantıya geçmelisiniz. Bayer Koruma Programı üyesi Tekniktürk ile her türlü haşere ve kemirgeni kesin bir şekilde yok edebilirsiniz. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •