X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Kariyer Olanakları

Kariyer Olanakları

 • Tekniktürk

Böcek İlaçlama Sektöründe Meslek ve Kariyer

Haşerelerle mücadele sektöründe çalışanlar, ofis yönetimi, satış ve pazarlama gibi alanlarda tecrübe edinme olanağı bulmaktadırlar. Aynı zamanda mesleki anlamda haşerelerle mücadele hizmetinde yapılacak kariyer, heyecanlı ve sürekli gelişen bir endüstride dinamik bir çalışma imkânı sunmaktadır.

Ailevi bağlar kurduğumuz ve yeniliklere her zaman açık kurumumuzda çalışmayı değerlendirdiğinizde, haşerelerle mücadele sektöründe kariyer yapmanızın güzel bir fırsat olacağına inanmaktayız.

Kurumumuz Hakkında

Merkezi İstanbul'da bulunan şirketimiz, 1982 yılında kurularak, kurumsal haşere kontrolü konusunda 47 yıllık deneyimiyle sektöründe faaliyetini sürdürmektedir.

Gıda üreticisi ve tedarikçisi işletmeler başta olmak üzere, yüksek ürün güvenliği gerektiren kurumsal müşterilerimiz için, zararlılardan arındırılmış bir ortam sağlamak kurumumuzun temel amacıdır. Kurumumuz daha fazla bilgi almak için hakkımızda linkimizi tıklayabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Yaklaşımımız

Haşere kontrol hizmetinde bilinen ve tercih edilen şirketimiz; büyümeye, gelişmeye açık ve kurum başarılarına katkıda bulunmaya istekli nitelikli insan kaynağı olgusuna önemle yaklaşmaktadır. Şirketimizde fırsat eşitliği ilkesi uygulanarak kariyer olanağı sağlanmaktadır. Çalışanlarımız için rahat ve etkin çalışma koşullarını sağlayan modern olanaklar mevcuttur.

Sektöründe örnek gösterilen bir kuruluş olarak müşteri memnuniyeti hedefli stratejilerimiz, insan kaynaklarına verdiğimiz değerle bütünler niteliktedir. Şirketimiz, iş etiği mevcut, ekibiyle işbirliği ve uyum içinde olan çalışanlarımızın; sektörde büyümemize ve gelişmemize olumlu etkileri olacağının bilincinde olarak hareket etmektedir.

Yaklaşımımız, en değerli kaynağın çalışanlarımız olduğunu bilerek, şirketimizin sürdürülebilir büyüme ve gelişmesine katkıda bulunan çalışanlarımızın potansiyellerini destekleyen bir firma olmaktır.

Eğitim Politikamız

Şirketimiz, eğitim ve gelişim sorumluluğunun öncelikle bireyin kendisinde olduğuna inanır. Şirket içi eğitim ve gelişim faaliyetlerine yaklaşımımız ise, çalışanlarımızın doğru işi yapmalarına ve yaptıkları işte en iyi olmalarına destek sağlayarak, iş hedeflerine ve bireyin kişisel gelişimine bilgi, beceri ve yetkinlik katmaya yardımcı olmaktır.

Şirketimize dahil olan adaylar, verilen hizmetleri, kurum kültürünü ve işleyişi, kurum hizmetlerine yaklaşımı da içeren bir oryantasyon sürecine tabi tutulmaktadırlar. Ayrıca kurum içi eğitimlerle sisteme hızla adapte olmaları için desteklenmektedirler.

Ücretlendirme ve Politikası ve Yan Haklar

Şirketimizde ücretler 12 maaş üzerinden net olarak ödenir. Ücret ayarlamaları çalışanların performans değerlendirmeleri, yılda 1 kez enflasyon oranı, sektör analiz sonuçları, piyasa koşulları ve şirketlerimizin finansal neticeleri dikkate alınarak gerçekleştirilir. İzin politikası “İş Kanunu”na göre uygulanmaktadır. Şirketimizde çalışanlarımıza sağlanan “Yan Olanaklar” ikiye ayrılmaktadır.

Tüm çalışanlara sağlanan olanaklar
 • Asgari Geçim İndirimi (AGİ)
 • Edenred yemek kartı
 • İş yeri hekimi olanağı
 • Çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerini destekleyen eğitimler
 • Şirketin satmakta olduğu ürünlerden indirimli yararlanma olanağı

Görev Gereği Sağlanan Olanaklar
 • Araç tahsisi
 • Cep telefonu ve hattı tahsisi
 • PO Automatic Taşıt Tanıma Sistemi

İşe Başvuru Süreci

Yeni Mezunlar ve Profesyoneller:
İnsan kaynakları ekibimizce iş başvuru süreci, kendini yetkin gören ve kurumumuza katma değer sağlayacağına inanan, hızla değişen teknoloji ve uygulamaları yakından takip eden, kişisel becerilerinin farkında olan adaylar arasından seçerek gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda şirketimiz geleceğin nitelikli personel adaylarını keşfetmek amacı ile yeni mezunlara iş olanağı da sağlamaktadır.

Yapılan görüşme neticesinde pozisyona uygun bulunan aday ya da adaylara iş teklifinde bulunulmaktadır.

Ayrıca şirketimiz, adresine ya da Kariyer Başvuru Formu üzerinden başvurmak isteyen adayların özgeçmişleri, veri havuzumuzda tutulmaktadır. Özgeçmişler şirketimizin gizlilik prensibine göre muhafaza edilir.

Stajyerler:
Şirketimiz, ileride bir birey olarak iş hayatına atılacak üniversite öğrencilerine de staj imkanı sağlamaktadır. Stajyerlik için Nisan- Mayıs ayları arasında şirketimizin mail adresinden ya da Kariyer Başvuru Formu üzerinden başvurulması gerekmektedir.

Kariyer Başvuruları

 • Şirketimize yapılan başvurular veri tabanımızda gizlilik ilkelerimiz kapsamında yer almaktadır.
 • İnsan kaynakları departmanımızca uygun görülen adaylar, ön görüşme için bilgilendirilmektedirler.
 • Açık olmayan pozisyonlar için özgeçmişler, iş başvuru formu üzerinden veya e-posta adresinden şirketimize iletilebilmektedir.


 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •