X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler / Oteller, Konaklama Tesisleri

Oteller, Konaklama Tesisleri

 • Oteller, Konaklama Tesisleri
 • Oteller, Konaklama Tesisleri

Anahtar Kelimemiz Hareket

İnsan ve eşya sirkülasyonunun olduğu mekânlarda, haşereden arınmış bir yaşam zor görünüyor olabilir. Zorluk sorunun çözümünde değil, püf noktaların gözden kaçırılıyor olmasında.

Dünyanın dört köşesinden gelen misafirlerinizin eşyaları ile taşıyabildikleri çeşitli haşere türleri veya çamaşırhaneden temiz çarşaflar ile odalara taşınan haşereler, söz konusu püf noktalarından sadece birkaçı. Hijyen ile müşteri memnuniyeti ayrıntıda gizlidir. Tekniktürk bu ayrıntıları sizin için düşünür.
Saatin kaç olduğu önemli değil, siz çağırın biz orada oluruz.

Sorunun tespiti ve ortadan kaldırılmasının ötesinde, tekrarlamasının da önüne geçecek metotları “Hijyen ve Sanitasyon Eğitimi” aracılığı ile, otelde görevli personelle paylaşıyoruz. Konaklama tesisinizdeki işleyişi bozmadan işimizi yapıyoruz. Orada olduğumuzu fark etmeyeceksiniz bile.
Periyodik kontroller ise bu işin püf noktası, sorunun kökten çözümü. Problemin çözümünün ardından “Mali Mesuliyet Sigortası” ile de hizmetimizi garanti altına alıyoruz.

Nerede hareket orada haşere için bereket, Tekniktürk için planlı mücadele demek.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •