X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Genel Kurallar

Genel Kurallar

Bu websitesine erişim ve sitenin kullanımı aşağıda belirtilen şartlara tabiidir. Lütfen bu şartlara uymayı kabul etmiyorsanız bu websitesini kullanmayınız. Bu websitesi (bundan sonra Tekniktürk olarak ifade edilecek olan) Teknik Haşere Kontrol Hizmetleri ve Çevre Sağlığı Temizlik San. Tic. Ltd. Şti. tarafından geliştirilmiştir ve yönetilmektedir. Bu websitesinde, Genel Kullanım Şartlarında, Genel Kural ve Şartlarımızda, Satış ve Teslimat Şartlarımızdan vazgeçmek veya bunlarda kısmen veya tamamen değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu tür değişiklikleri önceden bildirmeden kendi takdirimize göre yapabileceğimizi dikkatinize sunarız. Bu yüzden, websitemizi tekrar ziyaret ettiğinizde şartları yeniden gözden geçirmenizi ve yapılabilecek değişiklik veya düzeltmeleri dikkate almanızı rica ederiz.

Kullanım ve faydalarından vazgeçmek

Bu websitesinde yayımlanan bütün detaylar, dokümanlar ve görseller sadece Tekniktürk'e aittir. Söz konusu materyeller bu şartlara uyulduğu takdirde kullanılabilir: bütün kopyalarda telif hakkına ilgili ibare yer alacak, bu detaylar sadece kişisel amaçlar için kullanılacak, ticari olarak istismar edilmeyecek, herhangi bir şekilde değiştirilmeyecek, websitesinden temin edilen bütün görseller sadece ilgili metin ile birlikte kullanılacak.

Ticari markalar ve telif hakkı

Bu websitesinde belirtilen bütün ürün isimleri Tekniktürk ve Tekniktürk'ün yan kuruluşları, şubeleri, lisansörleri veya ortak girişimlerinin ticari markasıdır. Bu ticari markaların veya diğer materyellerin izinsiz veya kötüye kullanımı açıkça yasak olup bahsedilen durumlar telif hakkı, ticari marka kanunu veya diğer sanayi emlaki haklarının ihlali anlamına gelir.

Sınırlı sorumluluk

Tekniktürk bu websitesinde yer alan detaylı bilgileri profesyonel itina çerçevesinde bilgi ve inancına dayanarak dahili ve harici kaynaklardan temin etmiştir. Bu bilgi alanını sürekli olarak genişletmeyi ve güncelleştirmeyi hedeflemekteyiz. Bu websitesinde yer alan bilgiler Tekniktürk'ü, ürünlerini ve hizmetlerini sunmayı hedeflemektedir. Ancak, bu websitesinde yer alan bilgilerin bütünlüğü veya doğruluğu ile ilgili açık ve kapalı olarak herhangi bir ifade kullanılmamış veya bir garanti verilmemiştir. Bu bilginin yayın tarihi itibariyle doğru olmasına rağmen, artık güncelliğini yitirmiş olabileceğini önemle hatırlatırız. Bu yüzden, bu websitesinden elde ettiğiniz bilgileri herhangi bir şekilde kullanmadan önce kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Bu websitesinde verilen tavsiyeler, hedeflenen süreç ve amaçlara uygunluk açısından özellikle güvenlikle ilgili veri sayfaları ve teknik spesifikasyonlar ile bağlantılı olarak veya ürünlerimiz ile ilgili yapılan tavsiyeler üzerine kendi kontrolünüzü yapmaktan sizi alıkoymaz. Ürünlerimiz veya hizmetlerimiz ile ilgili herhangi bir tavsiye veya talimata ihtiyacınız olması durumunda bizimle doğrudan temasa geçmenizi rica ederiz. Bu websitenin kullanıcıları websiteye ve içeriğine erişimindeki sorumluluğun kendilerine ait olduğunu kabul etmiş olurlar. Bu websitesinin yazılması, hazırlanması veya yayınlanmasında görev alan Tekniktürk veya üçüncü şahıslar, bu websitesine erişimden veya erişim imkansızlığından, websitenin kullanılmasından veya kullanılamamasından kaynaklanan ya da bu websitesinde yer alan bilgilere güvenmekten kaynaklanan zarar ve ziyandan sorumlu tutulamaz.

Üçüncü parti üretilerin websiteleri/linkleri

Bu websitesi üçüncü şahıs websitelerine linkler/referanslar içermektedir. Söz konusu linkleri sunması Tekniktürk'ün bunların içeriğine onay verdiğini göstermez. Ayrıca, Tekniktürk bu tür websitelerine erişilebilmesi ve içerikleri ile ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ve herhangi bir şekilde bu tür içeriklerin kullanımından kaynaklanan zarar veya ziyanın sorumluluğunu üstlenmez. Tekniktürk, bilgi vermek amacıyla bağlantısı verilen sayfaların aynı kalitede olacağını garanti etmemektedir. Bu websitelerine linkler kolaylık sağlamak üzere sunulmuştur. Bu websitelerine erişimde risk kullanıcılara aittir.

Sizin tarafınızdan sunulan detaylar

Bu websitenin kullanıcıları Tekniktürk'e gönderdikleri detayların içeriği ve doğruluğu konusunda bütün sorumluluğu taşır ve bu tür detaylar ile ilgili olabilecek üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmediğini garantiler. Kullanıcılar, sunulan bilgiler ana verileri veya kullanılan bilgileri aşan kişisel detaylar içermediği sürece, Tekniktürk'e bu tür detayları kaydetme ve bu detayların istatistiksel analiz veya başka bir iş amacı için kullanılma iznini verir. Özellikle, Tekniktürk, bu tür mesajlarda yer alan fikir, buluş, tasarı, teknik ve ekspertiz dahil içerikleri, ürün veya hizmetleri geliştirilmesi, üretim ve/veya pazarlanması gibi herhangi bir amaç için kullanma ve bunları derleyip herhangi bir kısıtlama olmaksızın üçüncü şahıslara sunma hakkına sahiptir. Bağlantıların seçimi, kullanıcıları hiçbir şekilde bağlantısı verilen sayfalarla kısıtlamamalıdır.

Uluslararası kullanıcılar

Bu websitesi Teknik Haşere Kontrol Hizmetleri ve Çevre Sağlığı Temizlik San. Tic. Ltd. Şti. tarafından kontrol edilmekte, işletilmekte ve güncelleştirilmektedir. Söz konusu website sadece Türkiye'de kullanılabilir. Tekniktürk bu websitesinde yer alan detayların Türkiye dışındaki yerlerde de doğru olduğuna dair garanti vermez ve özellikle ürün ve hizmetlerin aynı görünüm, aynı boyut veya aynı şartlarda mevcut olduğunu garantilemez. Bu websitesine Türkiye dışından giriyorsanız veya içeriğini Türkiye dışından yüklüyorsanız, mahalli mevzuata uygun davranmak sizin sorumluluğunuzdur.
Bu websitesinde bahsedilen ürünler, ülkeye bağlı olarak, farklı ambalajlara, farklı paket boyutuna veya farklı harf veya işaretlere sahip olabilir.

Tekniktürk ürünlerinin satışı

Genel Kural ve Şartlarımız ve Satış ve Teslimat Şartlarımız Tekniktürk ile akdedilen bütün anlaşmalar için geçerlidir.

Geleceğe yönelik beyanlar

Bu internet sitesi Tekniktürk yönetimi tarafından yapılan mevcut varsayımlara ve tahminlere dayanarak yapılan geleceğe yönelik beyanlar içermektedir. Çeşitli bilinen ve bilinmeyen riskler, belirsizlikler ve diğer faktörler, şirketin mevcut tahmin sonuçları, mali durumu, gelişimi ve performansı ve burada sunulan tahminler arasında bazı farklılıklara yol açabilir.
  • Adres:
    Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • E-posta:
  • Telefon:
    Çağrı Merkezi: 444 85 65
    Faks: 0216 386 52 65
  •