X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler / Depo ve Ambarlar

Depo ve Ambarlar

 • Depo ve Ambarlar

Depo ve Ambarlara Özel Çözümler

Mağazalarda satılan ürünlerin reyonlardaki yerlerine yerleşmelerinden önce, yurt içinden veya yurt dışından yaptıkları yolculuğun son durağı, depolar veya ambarlar olur. Burada bir araya gelir ve yine buradan memleketin çeşitli bölgelerine dağıtılırlar. Ürünlere, yolculukları esnasında haşere ve kemirgenler de eşlik eder. Tıpkı market poşetiyle evimize gelebilen haşereler olabileceği gibi, koliler eliyle de depolara ulaşırlar.

Sorunu yerinde çözmek ilk hedefimiz olacaktır. Haşereye ve kemirgene depolarda yaşam alanı bırakmayana dek uğraşıyor olacağız. Zira depoların haşereden arındırılmasının, firmaların bütçesine olumlu katkısı, tersi durumda bel bükücü olabilir. Kemirgenlerin depo ve ambar ürünlerini, yediklerinin sekiz katı kadar kirletme riski olduğu tecrübe ile sabit bir bilgi. Haşere özelinde kemirgenler türlü yollarla depolara taşınabildiği gibi, depo alanlarının bakımsızlığı nedeni ile de çatlaklardan girip kendilerine yaşam alanları oluşturabilirler. Ürünler yurt dışından geliyorsa, bu durumda farklı haşere türleri transfer ediliyor demektir.

Sorunları tek tek sıraladığımıza göre, çözüm için de kolları sıvayabiliriz. Bu arada ambarları da atlamış olmayalım. Bu alanlar için feromon tuzaklarını tercih ettiğimizi baştan belirtelim. Nedeni ise ambar ortamında güve ve ambar zararlıları ile mücadelede kimyasal kullanımını riskli olarak görmemizdir.
Depo veya ambarlarınıza özel haşere ile mücadele yöntemini de belirlediysek artık çalışmaya başlayabiliriz.

Hassasiyetle üzerinde durduğumuz birinci konu, çalışanlarınızın mücadeleyi bizden sonra da yürütebilmelerini sağlayacak bilgiyle donanmasını bilhassa tercih ediyor olmamız. Balık vermekten çok tutmasını öğretmenin hizmet ilkelerimiz arasında yer aldığını bilmenizi isteriz. Tabi ne zaman ihtiyacınız olursa orada olacağımızı da ekleyerek.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •