X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler / Kamu Binaları ve Belediyeler

Kamu Binaları ve Belediyeler

 • Kamu Binaları ve Belediyeler

Bizim Olana Hassasiyetle Yaklaşıyoruz

Benim, senin, onun değil bizim ise orası kamusal alandır. Kamusal alanlara hizmet götürürken bu bilinçle yapıyoruz işimizi. Okul, hastane, huzurevi, cezaevi, saraylar, müzeler, aşevleri, sosyal tesisler, belediyeler, adliyeler, camiler, limanlar vb. kamu binalarını “Sağlık Bakanlığı Biyosidal Yönetmeliği”ne uygun yöntemlerle haşereden arındırıyoruz.

Konusunda uzman Tekniktürk ekibi olarak, bize ulaşıldığı andan itibaren öncelikle sorunu tespit ediyor ve sağlık koşullarına uygun olarak bir mücadele yöntemi belirliyoruz. Haşere ile mücadelede risklerin ne olduğunu çok iyi biliyoruz ve prosedürlere uygun bir mücadele planını güncel bilgilerle hazırlıyoruz. Üstelik verdiğimiz hizmeti “Mali Mesuliyet Sigortası” ile de güvence altına alıyoruz.

Bizim olana hassasiyetle yaklaşıyoruz. Tekniktürk’ü ayrıcalıklı kılan tam da bu! Hizmet verdiğimiz konunun hem bilincini hem de sorumluluğunu taşıyoruz.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •