X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Kurumsal / İlkelerimiz

İlkelerimiz

 • İlkerlerimiz
Her kurumun varlığını sürdürebilmesi için benimsediği değerler,koyduğu ilkeler, uyulması zorunlu kurallar ve yasalar vardır. Bunların bir kısmı, asla ihlal edilmesine izin verilmeyecek düzeyde hayati öneme sahiptir. Bunlar vazgeçilmez kurallardır.
İşte kurumumuzun var olma sebepleri :

Müşteri memnuniyeti:

Tüm faaliyetlerimizin ortak amacı yani odak noktasıdır. Verdiğimiz hizmette, müşterilerimize fayda sağlayarak , memnuniyetini ve bize olan güvenini pekiştirmek isteriz. Hizmetimizin kalitesi, çevre, sağlık, güvenlik için gösterdiğimiz titizlik, düzen, disiplin ve dürüstlüğümüz müşteri memnuniyetini sürdürmenin ilk şartıdır.

İnsana saygı:

Çalışanlarımız birey ve ekip olarak Tekniktürk’ü ileri taşır. İnsan odaklı olmak ve ekip anlayışıyla çalışmak başarımızın temel ilkesidir. Firmamız ekibini önemser. Onların eğitilmiş, gelişmelere açık, araştıran, öğrenen, yarışan, başarıya odaklanan,sağlıklı, performansı ve motivasyonu yüksek bireyler olmasını ve ekip ruhu içinde çalışmasını destekleriz.

Yasalara saygı:

Tüm hizmetlerimizde yasalara uygunluğu gözetir, yasal yükümlülüklerimizi tam ve zamanında yerine getirerek bilinçli müşterilerimizin neleri önemsediğini bilir, ön planda tutarız.

Sağlık ve güvenlik:

Ekibimizin ve müşterilerimizin sağlığını ve iş güvenliğini en üst düzeyde korumayı hedefleriz. İş ortamında ve iş sırasında olabilecek tüm tehlikelere karşı güvenlik ve koruma tedbirlerini alarak yasal zorunluluğun bilinciyle işimizi yaparız. Can ve mal güvenliğini sağlayacak teknolojik araç ve donanımı uygulamaya koyarak çalışanlarımızı, toplumu ve yerel yönetimleri bilinçlendirmek amacıyla eğitimler veririz.

Açıklık, anlayış ve dürüstlük:

Açık iletişim, anlayış ve dürüstlük ilkesiyle alınacak kararların, tek bir düşüncenin kararından daha nitelikli ve uygulanabilir olacağına inanırız. İletişim kanallarının açık tutulmasını sağlar ve buna özen gösteririz. Çalışanlarının birbirine saygı duyduğu, tartıştığı, eleştiri ve öz eleştirinin yapıldığı hoşgörülü bir ortamda çalışmalarını sağlarız.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •