X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler / Mağazalar

Mağazalar

 • Mağazalar

Güvenilir ve Çözüm Odaklı Hizmet Garantisi

Mağazaya ilk adım öyle önemlidir ki, bunu en iyi bilenlerdeniz. Sıcacık bir gülümsemeyi tamamlayan huzurlu atmosferi, ufacık bir haşere alt üst edebilir. Kendi küçükse de saygınlık kaybına etkisi büyük olacaktır. Onca emeğin küçük bir ayrıntı unutulduğu için heba edilmesine gönlümüz hiç razı değil.

Paletle taşınan koli koli ürün, mağazadaki çiçek saksıları ve dahası, haşereyi mağazaya taşıyor ve orada çoğalmasına neden oluyor. Bir de kemirgenler var tabi. Bir çözüm düşünülmez ise korkulu rüya görülmesine neden olabilir; ürünlere zarar verip maddi kayıplara yol açabilirler.
Farkında olunmayan daha öyle çok ayrıntı var ki, uzman personelimizle konuştuğunuzda siz de bu detayların ayrımına varacaksınız. Arayın, gelip anlatalım.

Tekniktürk ekibi, mağazanızın haşereden arınmış ve müşteri memnuniyetine uygun bir mekân haline getirilmesinin ipuçlarını, daha ilk ziyaretteki acil eylem planı ile ortaya koyar. Listenin en başındaki haşere sorunun üzerini rahat bir nefes alarak çizebilirsiniz. Uzman ekibimizin güvenli ellerinde olacaksınız.

Misafirleriniz çeşitli ürünler arasında onu mu alsam yoksa bunu mu diye satış görevlileriniz ile tatlı tatlı sohbet ederken bizim varlığımızı farkında olmayacaklar bile. Hem görünmez olup hem de insan sağlığına zararlı olmayan ürünlerle, haşere ile mücadele yolunu seçtiğimizden günün her saatinde hizmet verebiliyoruz. Güvenilir ve çözüm odaklı hizmet için bir telefon mesafesinde olacağız.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •