X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler / Okullar

Okullar

 • Okullar

Biz Orada İsek Çocuklarımız Güvendedir

Onlar sınıflarında iken, biz keyifli vakit geçirdikleri oyun alanlarını hijyen ile buluşturmak için uğraşıyor olacağız. İşte ders bitiş zili de çaldı; şimdi kimi koşturarak tuvaletlere kimi de hava güzelse oyun alanları ile buluşmak için bahçeye koşuyor olacak. Salgın hastalıklara karşı dezenfeksiyon çalışmasını çoktan tamamladık; oyun alanlarını mikrobik haşerelerden arındırdık; tuvaletleri güvenle kullanabilirler. Tüm çalışmalarımız süresince güvenli kimyasal ürünler ile çalıştığımız için bizim de içimiz rahat.

Çocuklarımız bizim de göz bebeğimiz. Onların eğitim alanları olan okullara da gözümüz gibi bakıyor, bu mekânları haşereden arındırırken hassasiyet seviyesini en üst düzeyde tutuyoruz. Tek dileğimiz geleceği kuracak olan çocuklarımızın her türlü tehlikeden arınmış bir ortamda eğitim görmelerine katkı sunmak.

Haşere ile mücadele planımızı sadece hijyen üzerinden kurgulamıyoruz. Elektrik kablolarının toplu halde bulunduğu mekânları yuva belirleyen haşereler, okullarda yangına da neden olabiliyor. Okullar için hassasiyet seviyemiz yüksek demiştik değil mi? En ufak bir detayı kaçırmadan planlamamızı yapıp işe koyuluyoruz. Öğretmenlerimizi ve idareyi de, okullardaki çalışma ve haşere ile mücadele konusunda bilgilendirmeyi ihmal etmiyoruz.

Teknik ekibimizle tanışmaktan memnun olacaksınız. Biz orada isek çocuklarımız güvendedir.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •