X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler

Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Kamu Binaları ve Belediyeler

Tekniktürk’ün kurumsal hizmet sayfasına hoş geldiniz. Tekniktürk olarak "Entegre Haşere Kontrolü” alanında uzman ve deneyimli ekibimizle sektörel çözümler sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi ilke edinerek yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Bayer tarafından da akredite edilen haşere kontrol firması olarak "Bayer Protection Program" kapsamında sektöre özel yüksek kalite standartlarında profesyonel hizmet veriyoruz.

Çevre ve toplum sağlığını koruyarak haşere ile mücadele ediyoruz. Haşere ile hijyen koşullarını gözeterek mücadele ederken, insan sağlığını ve doğayı göz ardı etmek yerine en yeni teknolojileri takip edip bünyemize katıyor, bütünlüklü hizmet anlayışımızı perçinliyoruz. Bizimle ilk karşılaşma anınızda bunu siz de ayrımsayacaksınız.

Riskleri öngörerek hizmet adımlarını planlıyor, düzenli periyodik raporlama ve dönemsel raporlamalarla sizin tarafınızdan da izlenebilirliği sağlıyor, eğitim programları düzenliyor, hizmeti üçüncü şahıs mali mesuliyet sigortası kapsamında yerine getiriyor, yasal prosedürlere uyuyor, ihtiyaç duyduğunuz her an sorununuzun çözümüne dair tüm seçeneklerimizle yanınızda oluyoruz.

Ekonomik değer üreten her sektör farklı haşere sorunu yaşıyor. Biz de sektörel böcek ilaçlama çözümlerimizi 13 başlık altında topladık. Yıllara dayanan tecrübemiz ve uzman kadromuz ile bu sorunları zaman içinde raporladık ve çözümleri üzerine kafa yorduk. Her bir haşere sorunu için ayrı çözüm ürettik. Titiz çalışmalarımızdan edindiğimiz sonuçları sizlerle de paylaşıyor, kafa kafaya verip haşere sorununuzu bir daha yaşanmamak üzere ortadan kaldırmayı hedefliyoruz.

Aşağıdaki sektör başlıklarına tıklayarak size özel çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •