X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler / Sağlık Tesisleri (Hastaneler)

Sağlık Tesisleri (Hastaneler)

 • Sağlık Tesisleri (Hastaneler)

Anlatacağımız Bir Başarı Hikâyesidir

Hastalık modern yaşam içindeki insanın korkulu rüyası, hepimiz için hassas olunan bir dönem.
Tekniktürk ailesi olarak en içten dileğimiz sağlıklı bir yaşam sürülmesi elbette. Hastane odasında sağlık bekleyen hastaların, orada görev yapan sağlık personelinin bir de haşere sorunu ile karşı karşıya kalması istediğimiz bir durum değil. Sağlık kurumlarında haşereden arınmış, hijyenik bir ortam yaratmak adına ve elimizden gelenin en iyisini yapmak için, soruna nereden yaklaşmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Zira gözden kaçırılan her ayrıntının sağlık hizmeti veren kurum açısından değerlendirildiğinde, saygınlık kaybına neden olabileceğini biliyoruz.

Sağlık tesislerinde hijyen konusunu sabote eden öyle çok husus olabiliyor ki, tamamı ile tek tek alâkadar olmak, detaylı ve planlı bir program ile konuya yaklaşmak her daim ilk adımımız oluyor. Bir örnekle konuyu şöyle açabiliriz, tüm hasta refakatçileri yeniden sağlıklı bir yaşam sürmek için orada olan yakının hem iyi hem de evinde hissetmesini ister; bu nedenle de odasını çiçekle, yiyecek içecekle doldurur. Tam burada bizim konumuz başlıyor, zira haşere-yiyecek ilişkisi hayat-su ilişkisi gibidir. Bizim için hassasiyetle üzerinde durulması gereken konuların da başında geliyor.

Tıbbi cihazlarda oluşabilecek haşere istilası da konuya eğilirken değerlendirdiğimiz bir unsur. Sağlık tesisinde görevli temizlik işçilerinin hijyeni sağlarken, eksik bıraktıkları konular da ilgi alanımız içinde.

Yukarıda bir kısmını sıralayabildiğimiz her konuyu ayrıntısı ile düşünüp, bilgimizi sorumlu personel ile paylaşmayı da ihmal etmiyoruz. Yoğun bakım odalarını, isminin anlamına uygun olarak ele aldığımız da bir gerçek. Biz çalışırken sağlık personeli de, hasta yakını da, hastane yönetimi de farkımızı görecektir. Referanslarımıza bir göz atma imkânı bulunursa, sağlık sektörünün diğer sektörler arasından öne çıktığı fark edilecektir.

Böylesi hassasiyeti yüksek bir sektörün güvenine layık olmak için çok çalışıyoruz. Zira sadece haşere ile mücadele etmiyoruz, bir başarı hikâyesi de yazıyoruz.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •