X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler / Siteler, Toplu Yaşam Merkezleri

Siteler, Toplu Yaşam Merkezleri

 • Siteler, Toplu Yaşam Merkezleri
 • Siteler, Toplu Yaşam Merkezleri

Toplu Yaşam Alanlarındaki Tehlikelerden Haberdarız

Hayvan beslemiyorum ki, evde pire ne arasın diye düşünüyor olabilirsiniz. Sizden önce asansöre komşunuz ile sevimli köpeği binmiş olabilir. Siz de fark etmeden paltonuza aldığınız pireyi evinize taşımış olabilirsiniz. Toplu halde yaşamanın sıkıntılı bir alanından girmiş olduk söze. Önce sıkıntıları belirleyelim ki, uzun vadeli çözümleri kolay geliştirebilelim diye düşündük. Sürdürelim öyleyse…

Bir de kablo sever fareler var. Toplu yerleşim merkezlerindeki haşere ile mücadele konusunun da önemli başlıklarından birisi. Kış aylarında sıcak bir sığınak arayan kemirgenler için, kablo kanalları ile trafolar tercih ettikleri barınma alanlarıdır. Kemirme tutkusu ile sıcak yaşam alanı bir araya geldiğinde fare için oldukça idealdir. Sitede yaşayan insanlar için ise, tehlike arz eden bir durum ile karşı karşıya kalınır. Zira artık yangın tehlikesi yaşama dahil olmuştur.
Sorun değil, biz çözeriz.

Başkaca bir konu daha var paylaşmak istediğimiz. Gümüşçünden haberdar mısınız? Evinizde gözünüze çarpan gri renkli böceklerden söz ediyoruz. Bu böcekler evlerin içerisinde bolca bulunabilirler ve insan döküntüleriyle bile beslenebildiklerinden dairenizden ayrılmaya hiç niyetleri yoktur. Gümüşçünlerin misafirliklerini kısa tutmak konusunda da yanınızda olacağız, endişelenmeyin.

Tekniktürk ekibi olarak toplu yaşam alanlarında oluşabilecek, yukarıda sözü geçen tehlikelerden ve daha da fazlasından haberdarız. Yıllara dayanan tecrübemiz ve bilgi birikimimizle toplu yaşam alanlarındaki haşere sorununa kökten çözüm üretiyoruz. Tehlike yaratabilecek tüm alanlarda gerekli önlemleri almakla kalmayıp sitede görevli personeli de konu hakkında bilgilendiriyoruz. Üstelik mahrem olan yaşam alanlarınıza girerken özeni de elden bırakmıyoruz.

Şimdi ayaklarınızı uzatıp evinizde güvende olduğunuzu bilerek yorgunluk kahvenizi yudumlayabilirsiniz. Biz sizin için gerekli tüm önlemleri aldık.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •