X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler / Gıda Satış Endüstrisi (Restoranlar)

Gıda Satış Endüstrisi (Restoranlar)

 • Gıda Satış Endüstrisi (Restoranlar)
 • Gıda Satış Endüstrisi (Restoranlar)

Misafirlerinizi Gönül Rahatlığı ile Ağırlayabilirsiniz

Michelin yıldızına yakışır hizmet, işletmenizdeki haşere sorunu ile mücadele konusuna hassasiyetle eğilmek ile mümkün. Hijyen koşullarının iyileştirilmesi, haşere girişine müsait yerlerin tamir edilmesi, istasyonlu kemirgen mücadelesi gibi, kimyasal ve kimyasal olmayan metotların birlikte uyum içinde kullanılması, söz konusu mücadele yöntemleri arasında sayılabilir.

Restoranınızın misafirlerinizi ağırladığınız alanı ile mutfak bölümü, haşerelerin yaşamaktan en fazla keyif aldığı alanlardır. Zira tek arzuları gıdaya erişimi sağlamak olduğundan, ona en yakın bölgelere konumlanmak isterler. Bulaşık makineleri, buzdolapları, fırınlar, teraziler ve dahası…  Tekniktürk ekibi onları eliyle koymuş gibi bulmakla kalmayıp bu mekânları haşereye nasıl dar edeceğini de çok iyi biliyor.

Saygınlık ile müşteri memnuniyetinin birinci öncelikleriniz olduğunun bilincindeyiz. Biz de işimizi aynı hassasiyetle yapıyoruz.  Çapraz kirlenme, zararlı mücadelesi konusunda, restoran, cafe, bar, lokanta, pastane, fırın gibi gıda satış endüstrisinde faaliyet gösteren firmalar için korkulu rüyalardan sadece biri. Uzman ekiplerimiz bu konuda detaylı bilgiye sahip, sorunu saptayıp size özel önlemleri geliştirebilmemiz için bir keşif gezisi yeterli olacaktır. Sonrasında güvenli ellerde olacaksınız.

Biz işletmenizden ayrıldığımızda hem yaşadığınız sorun ortadan kalkmış, hem de bir daha aynı sorun ile karşılaşmamak için sorumlu personeliniz gerekli bilgilendirme ile donanmış olacak. 

Tekniktürk sorunu o anlık değil kökten çözüyor.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •