X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Sektörler / Ofis Binaları

Ofis Binaları

 • Ofis Binaları
 • Ofis Binaları
 • Ofis Binaları

Vaktiniz Bizim için de Değerli

Ofise dair ne varsa epeyce anlam değiştirdi diyebiliriz. Ofis tanım olarak, bir masa, iki sandalye, bir telefon ve faks cihazının ötesine geçeli çok oldu. Uzun çalışma saatleri ile karşı karşıya olunan yeni çalışma düzeninde, ofisleri yaşanır kılmak için mimarlar öyle projeler ortaya koyuyorlar ki; her detayın düşünülüyor olması hayret uyandırıyor. Işığın yumuşaklığı veya sertliğinden tutun da, ofis içlerine planlanan aktivite odalarına kadar, tasarımsal yaratıcılığın tepe yaptığı bir dönem söz konusu olan. Bu durumda yaşam ile birlikte haşere de kolaylıkla ofise taşınmış oluyor. Tekniktürk ekibi özel çalışma saatlerine uyumlu hizmet programı ile ofislerde haşere sorununu kökten çözüyor.

Ofiste, çalışana ait olan ne varsa bir keson mesafesi uzaklıkta bulunur. Kesonların çekmeceleri ise bambaşka bir dünyaya açılır. Çeşit çeşit yiyecek, içeceklerden tutun da, ara öğün atıştırmalıklarına kadar bir hamam böceğinin arayıp da bulamadığı yaşam alanıdır kesonlar. Su, gıda ve sıcak ortam, gel keyfim gel dedirtir adeta. Haşere ile mücadelede en zor alanlardan biri hamam böcekleri ile mücadeledir; ölürken bile yumurta bırakabilirler. Zor yaşam koşullarına dayanıklı ve bağışıklık sistemi oldukça güçlü haşerelerdir. Duvar çatlakları, kenar ve kuytu yerler, ofis mobilyaların arkası en çok görüldükleri yerlerdir.

Bu gerçekler elbette gözümüzü korkutacak değil. Tekniktürk’ün uzman teknisyenlerinin dünya standartlarındaki ilaçlarla ve teknolojik donanımın yanı sıra, elektronik eşyaların da zarar görmeyeceği usullerle yapacakları ilaçlama ile, hamam böceklerinin çalışma ortamında esamesi okunmayacak. Üstelik kimyasal kullanımının hemen ardından çalışanlarınız görevlerinin başına dönebilecekler.

Vaktiniz bizim için de değerli.

Diğer Sektörel Böcek İlaçlama Çözümlerimiz

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •