X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Belgrad ormanlarına yakın bahçeli bir evde oturuyoruz. Evimizi çok seviyoruz ancak ormanlık bölge olduğu için evimizde akrep, kırk ayak gibi tehlikeli boyutlara varacak böcek ve haşere rastlıyorduk. Neyse ki bu yıl Tekniktürk’ten destek almaya başladık ve inanılmaz şekilde fark etti.

    Fahriye Kuşcu Tanır
   • Ahşap bir müstakil yapıda anaokulu işletiyorum. Doğal yapısından dolayı çocuklar için çok verimli bir ortam. Ancak ara sıra görülen böceklerden çocuklar çok korkuyor. Çok fazla kimyasal ilaç da kullanma taraftarı değilim. Bu yüzden Tekniktürk ile çalışmaya başladım ve uzmanların tavsiyeleri ile alınan fiziksel önlemler çok işe yaradı.

    Gülneva Pınarlı
   • Apartmanımızın önünde beslediğim bir kaç tane kedi var. Sanırım onlardan apartmana pire bulaştı. Birçok komşunun evine bulaşmış. Benim de evimde ciddi anlamda çoğaldılar. Birkaç ilaçlama şirketi çağırdık ancak pirelerden kurtulamadık. Sonra bir arkadaşımızın önerisi ile çağırdığımız Tekniktürk ile sorun çözüldü.

    Özlem Pamukçu
  • Avrupa Yakası Böcek İlaçlama

   Başkentler başkenti olarak bilinen, önce Roma, ardından Bizans İmparatorluğu ve kıtalara hükmederek büyük barış coğrafyaları yaratmış, Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış İstanbul; müzeleri, kiliseleri, sarayları, camileri, pazar yerleri ve doğal güzellikleri ile ziyaretine gelen herkesi büyülemiş ve büyülemeye devam etmektedir. İstanbul’da bildiğimiz üzere birçok medeniyete ait birçok farklı yapı bulunmaktadır. Osmanlı tarihinin de en önemli senelerinin geçirilmiş olduğu İstanbul, her köşesinde birçok tarihi mekanı barındırmaktadır.
   Özellikle İstanbul’un ilk yerleşim yerlerinden olan Avrupa kıtası tarafında kalan Avrupa Yakası, tarihi yapılar bakımından da oldukça zengindir.

   İstanbul’un eski semtleri hala canlılığını korurken, yeni semtler kuruluyor, uydu kentlerle İstanbul büyüdükçe büyüyor. Kendisi büyüdükçe sorunlar da artıyor. En eskiden, en moderne kadar binbir renk barındıran semtler, aynı zamanda binbir çeşit böcek ve haşere barındırıp, bu güzel, büyülü şehrin huzurunu kaçıyor. 

   Beşiktaş, Eminönü, Eyüp, Sarıyer, Fatih gibi eski yerleşimlerde fare, kene, bit, pire, akrep, tahtakurusu gibi böcek ve haşereler görülürken; Başakşehir, Esenyurt, Avcılar, Beylikdüzü, Arnavutköy gibi yeni yerleşimlerde hamam böceği, kalorifer böceği, tespih böceği, karınca gibi apartman sever böcek ve haşerelere rastlanır. 

   Ahşap Nem ile Buluşunca
   Marmara Denizi’ni kucaklayan İstanbul, deniz kenarında birçok semti barındırıyor. Nem, eski yapılarla buluşunca tahtakurusu, hamam böceği, güve gibi bir çok böcek ve haşere sorununa yol açabiliyor. Tahtakurusu, eski evlerin yoğun olduğu sahil semtleri Eminönü, Eyüp, Sarıyer, Beyoğlu, Beşiktaş’ta çok sık rastlanılan bir sorundur. 

   Yeşil Alanlar Böceklere Davet Çıkarır
   Beşiktaş, Sarıyer gibi park, bahçe, koru ve ormanlık alanların bol olduğu semtlerde evlerde akrep, karınca gibi böcek ve haşereler önemli bir sorundur. 
   Sokak hayvanlarından insanlara bulaşan ya da evcil hayvanlar aracılığıyla evlere taşınan bit, pire, kene ev halkını muzdarip eder. Hafife alıp da kendimizce çözüm bulmaya çalıştığımız küçük sorunlar büyümeden, profesyonel yardım almak gerekir. Tekniktürk böcek ve haşere ilaçlama alanında İstanbul Avrupa Yakası’nda her yere özenli hizmet götürmektedir.  

   Bayer Koruma Programı çerçevesinde dünya standartlarında hizmet veren Tekniktürk, böcek ve haşere sorunlarına bütüncül yaklaşımları ile böcekleri o anlık yok etmek değil, bir daha sorunun kendini tekrarlamaması adına çözümler sunar. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •