X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Ataşehir Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Yaz aylarında bize pencere açtırmayan karasineklerden Tekniktürk’ ün detaylı çalışmaları sayesinde kurtulduk. İlaçlama odaklı değil, fiziksel koşulları düzeltme odaklı öneri sunan uzmanlar sorunun kalıcı bir şekilde çözülmesini sağladı.

    Pınar Tanrıkulu
   • Apartmanda gördüğümüz çeşit çeşit böceklerden Tekniktürk’e rutin apartman ilaçlaması yaptırarak kurtulduk.

    Ahmet Odalar
   • Parkta gezdirirken köpeğime kene bulaştı. Bir kaç kere kendi üstümde yakaladım. Sonra hemen Tekniktürk’ü çağırıp kene maceramı sonlandırdım.

    Nilgün Pars
  • Ataşehir Böcek İlaçlama

   İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Ataşehir ilçesi çok geniş bir alana yayılan yerleşim yerlerindendir. Ev, ofis, site ve iş yeri ağırlıklı olan semtin merkezinde site blokları tarzı yapılaşma hâkimken, bağlı olduğu semtler daha çok eski apartmanların olduğu mahallelerdir.
   Merkezinde genelde lüks ve yeni konutların olduğu Ataşehir’de dış ortamlardan iç mekânlara giren haşere ve böcekler ile ev, ofis ve iş yerlerinde sorun teşkil eden böcek ve haşerelere çok sık rastlanır. Ataşehir’e bağlı olan daha eski çevre semtlerde de hamam böceği, kene, bit, pire sorunu yaygındır. 

   Parklardan Evlere Bit, Pire, Kene
   Yaygın park ve bahçe alanlarının olduğu bu nezih semtte, evcil hayvanlar aracılığı ile evlere taşınan bit, pire, kene gibi zararlı haşereler semt sakinlerinin huzurunu bozar. Hiç de hafife alınmaması gereken bu haşereler, evinize dadanır ve çok hızlı bir şekilde ürerler. Evinizi kendi imkânlarınızla ilaçlasanız da, pireler bıraktıkları yumurtalar nedeniyle yeniden ürerler ve yaptığınız harcamalar boşa gider. Bu yüzden “Entegre Haşere Kontrolü Programı” ile evininizde sorunun tekrar etmemesi garantisi veren Tekniktürk ile çalışmanız para ve zaman kaybının önüne geçer.

   Apartman Boşluklarına Yuva Yapan Hamam Böcekleri 
   Apartman yapılaşması nedeniyle apartman boşluklarına yuva yapan böcek ve haşereler, evlere kadar girip tüm evi istila edebilir. Kendi yöntemlerinizle sorunun çözüldüğü sanabilirsiniz. Ancak evinizde yine aynı böcek ya da haşereye rastlamanız yüksek bir ihtimaldir. O zaman daha profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var demektir. Eğer komşularınız da aynı sorundan şikâyet ediyorsa, apartmanı ilaçlatmak sorunu kökten çözer. 
   Ataşehir Merkez, İçerenköy, Kayışdağı, Barbaros, Küçükbakkalköy, Atatürk Mahallesi ve Yeni Çamlıca olmak üzere Ataşehir’in her bölgesine üstün kaliteli hizmet veren Tekniktürk uzmanları, apartman ilaçlamada fiziksel düzenlemeler de yapıp sorunun kendisini tekrar etmesinin önüne geçer. 

   Sineklerle Başa Çıkmak Zor
   Ataşehir semtine bağlı Fetih, Esatpaşa, Örnek, İnönü, Yenisahra gibi biraz daha eski ve çarpık yapılaşmanın olduğu semlerde çok sık böcek ve haşere sorunu görülür.
   Geçmişte dere yatağı iken kurutulup yapılaşmaya gidilmiş bu bölgelerde sivrisinek ve karasinekler, yaz aylarında ciddi sorun haline gelir. 
   Evinizde size rahatsızlık veren sivrisinekler ve karasineklerden kalıcı olarak kurtulmak için özenli bir çalışma gereklidir. Bir kereliğine bolca ilaç sıkmaktan ziyade çevresel faktörleri düzelterek daha geçerli çözümler sunan Tekniktürk uzmanlarına danışmak için zaman kaybetmeyin. 

   “Bayer Koruma Programı” üyesi, nitelikli hizmet veren Tekniktürk’te İstanbul’un her yerinde aynı fiyat geçerlidir. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •