X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Sultanbeyli Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Evimizde sayıları bir hayli fazla olan kalorifer böceklerini yok etmek için birkaç ilaçlama firmasından yardım aldık ama hiçbiri Tekniktürk kadar başarılı olamadı. Evimize gelir gelmez etrafa ilaç püskürtmek yerine araştırma ve inceleme yaptıktan sonra ilaçlamaya başladılar ve kalorifer böceklerinden kurtulduk. Çok teşekkürler.

    Sadife Uyarlı
   • “Ne yaparsanız yapın Sultanbeyli’de hamam böceği sorunu bitmez.” demişlerdi ama Tekniktürk’ü aradığımdan beri dükkanımda hamam böceğinden eser yok. Özellikle gıda sektöründeyseniz iş yerinizin mutfağında gezinen hamam böceklerini derhal yok etmelisiniz. Tekniktürk bunu başardı.

    Hakkı Özgönül
   • Evimizde hamam böceği yetmiyormuş gibi bir de pireler gezinmeye başlamıştı. Mahallenin kedilerinden ve sokak köpeklerinden olabileceğini duymuştum. Tekniktürk’ü aradım. Önce evi ve çevresini dolaşıp araştırma yaptılar. Hem hamam böcekleri hem de pireler için farklı ilaçları kullandılar ve şimdi ikisinden de kesin bir şekilde kurtulduk.

    Mümtaz Aygıt
  • Sultanbeyli Böcek İlaçlama

   İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Sultanbeyli, bugün maalesef ulaşım ve yetersiz alt yapı gibi sorunlar sebebiyle pek fazla gelişmemiştir. Sultanbeyli’de evlerin ve iş yerlerinin genellikle eski binalar olması ve alt yapı sorunlarının çözülememiş olması nedeniyle, hamam böceği ve kalorifer böceği istilalarına çok sık rastlanır. 
   Abdurrahmangazi, Mecidiye, Hasanpaşa, Orhangazi, Mehmetakif, Necipfazıl, Turgutreis gibi Sultanbeyli’nin birçok semtinde yaşanan haşere sorunun sebebi binaların eski, kanalizasyon sistemlerinin yetersiz olmasıdır. Böcekler için sulu ve nemli bölgeler en elverişli yaşama alanları olduğundan Sultanbeyli haşere tehlikelerine her zaman açıktır.

   Böcek İlaçlama Servisi
   Sultanbeyli’ de yaşanan haşere sorununu ortadan kaldırmak için köklü bir çözüme ihtiyaç vardır. Evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla görülen hamam böceği ve kalorifer böceği gibi böcek türleri hızla üreyen canlılardır. Kişilerin kendi çabalarıyla bulundukları mekanları temizlemeleri çoğu zaman yetersiz kalır. Böcekleri ve yumurtalarını yok etmek için ev ilaçlama hizmetinin Sultanbeyli’nin her mahallesindeki evler için uygulanması neredeyse bir zorunluluktur. 
   İlaçlama hizmeti ile haşerelerin yuvaları bulunur ve sadece gözle görünen birkaç böcek öldürülmekle kalmaz, bıraktıkları yumurtalar da tamamen yok edilir. Bu yüzden haşere sorununu ortadan kaldırmak için ilaçlama şirketi ile beraber yol almak mecburidir. Sadece iş yerlerinin ya da evlerinin ilaçlanması değil; gerekli görüldüğü durumlarda açık alanlarda yapılacak profesyonel ilaçlama ile ilçe çok daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşantıya kavuşacaktır.

   Böcek İstilalarına Kesin Çözüm
   İlaçlama yaptırılacak firmanın kesin çözüm sağlaması, deneyimi, profesyonelliği ve sahip olduğu kalite belgelerine bağlıdır. Böcek ilaçlama fiyatları söz konusu olduğunda İstanbul’daki her ilçe için aynı fiyat politikasını belirlemiş Tekniktürk’le pire ilaçlamadan haşere ilaçlamaya kadar köklü bir çözüm elde edebilirsiniz. Bayer yüksek kalite standartlarına göre oluşturulmuş Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk’le ev ve iş yerlerinde sağlıklı, hijyenik ve huzurlu bir ortam kesin olarak sağlanır. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •