X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Kadıköy Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Veterinerin verdiği ilaçları kullanmamıza rağmen köpeğimizle birlikte evimizi pireler sarmıştı. Tekniktürk’ün çevreye duyarlı ilaçlaması sayesinde kalıcı bir temizlik elde ettik.

    Gülnur Vassaf
   • Bahçemizden eve sürekli çeşitli haşereler giriyordu. Hamam böcekleri, akrep... Hem evi hem de bahçeyi ilaçlatarak böceklerden kurtulduk. Teşekkürler Tekniktürk.

    Seda Doğan
   • İş yerinde arada bir hamam böceği görüyorduk. İlk başta önemsemedik ama zamanla çoğalmaya başladılar. Tekniktürk’ü aradık. Yuvalarını tespit edip ilaçladılar.

    Halil Korkmaz
  • Kadıköy Böcek İlaçlama

   İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Kadıköy’ ün efsanesi, şehrin kuruluş günlerinden günümüze kadar gelmiştir. Kalkedon, yani “körler ülkesi” diye anıldığı zamanlardan bugünlere kadar yerleşimin hızla artıp kentleştiği modern bir ilçedir Kadıköy. Kadıköy ilçesinde eski ve yeni yapıların bir arada bulunması, denize yakınlığı ve semtlerdeki yeşil alanların çok olması ise birçok fare, böcek ve haşere türlerini çekmekte ve yaşam alanlarında sorun oluşturabilmektedir.

   Kadıköy Haşere İlaçlama
   Kadıköy’de yer alan evlerde en çok rastlanılan türler hamam böceği, bit, kene, tahtakurusu ve karıncadır. Göztepe, Koşuyolu, Acıbadem, Caddebostan, Erenköy gibi hem yeşillik bölgelerin, park ve bahçelerin içinde, hem de denize yakın bölgelerde havaların ısınmasıyla birlikte sokaklarda ve binalarda hamam böceği ile karşılaşılmaktadır. Nasıl yaklaşılacağı bilinmezse, hamam böceği ile mücadele oldukça zor olabilir. Hamam böceklerinin Alman hamam böceği ve Amerikan hamam böceği olmak üzere iki farklı türü bulunur ve her türün kendine has alışkanlıkları, yaşam koşulları vardır. Kadıköy ilçesinde bulunan binalarda hamam böceği görüldüğü zaman vakit kaybetmeden uzman böcek ilaçlama servisi ile irtibata geçilmeli ve istilanın sebebi araştırılarak gerekli ilaçlama metodu belirlenmelidir.
   Kadıköy’de, özellikle Moda, Caddebostan Suadiye, Kızıltoprak gibi semtlerinde İstanbul’un diğer ilçelerine göre evcil hayvan besleme oranı daha yüksektir. Ancak evlerimizde beslediğimiz bu sevimli dostlarımız, bazen istemeden çeşitli haşere türlerinin yaşam alanlarımıza taşınmasına sebep olur. Bit, pire, kene gibi türler hem evcil hayvanların hem de hane halkının sağlığını tehlikeye sokar ve çeşitli hijyen problemleri oluşturur. Fark edilmesi oldukça güç olabilen bu haşerelere karşı, zamanında önlem alınmazsa bütün alanın işgal edilmesi söz konusu olabilir ve mücadele sahada zorlaşır. Bu sebeple düzenli bir gözlem ve etkin bir böcek ilaçlama hizmeti evinizin hijyenik koşullarını korumaya yardımcı olur.

   Kadıköy Fare İlaçlama
   Kadıköy’ün ağırlıklı olarak eski semtlerinde ortaya çıkan bir problemdir fare. Bahariye, Haydarpaşa, Yeldeğirmeni gibi binaların ve altyapının eski olduğu bölgelerde lağım faresi, çatı faresi ve ev faresi gibi farklı türler günlük hayatı etkilemekte, temel sağlık problemlerine yol açmakta ve eşyalara zarar vermektedir. Çabuk üreyen ve yakalanması zor olan bu kemirgenlere karşı, alanında uzman kişilerden fare ile mücadele yöntemleri konusunda bilgi alınmalı ve yapılacak keşif çalışmasının ardından uygun fare ilaçlama yöntemi geliştirilmelidir.
   Bayer Koruma Programı ile hizmet kalitesini yukarılara taşıyan Tekniktürk, ev ve iş yeri ilaçlama hizmetleri ile alanlarınızdaki haşere ve kemirgenlerden kurtulmanıza yardımcı olur. Kadıköy’e de diğer tüm İstanbul ilçelerine aynı fiyat garantisini veren Tekniktürk’e başvurun, size en uygun mücadele yöntemini belirleyelim.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •