X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Eyüp Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Eve dadanan fareler için aldığımız fare ilaçları bir işe yaramyınca ilaçlama yaptırmaya karar verdik. Tekniktürk evimize gelerek ayrıntılı bir inceleme yaptı. İlaçlama sonrasında da farelerden kurtulduk.

    Sakine Kırık
   • Hamam böcekleri iş yerimizde yuva yapmıştı. Nereye yaptıklarını tespit edemediğimiz için de sorun sürekli büyüyordu. Tekniktürk ekibi gelerek anında yuvalarını buldular.

    Kemal Zorlu
   • Evin belli köşeleri karınca istilası altındaydı. İnternetten bulduğumuz her çözümü denedik ama bir işe yaramadılar. Tekniktürk gelerek ilaçalama yaptı bir daha aynı problemi yaşamamız için de gerekli bilgilendirmeyi yaptı.

    Nesrin Talip
  • Eyüp Böcek İlaçlama

   Eyüp, İstanbul’un eski ilçelerinden biridir. 1936’ da kurulmuştur ve 21 adet mahallesi bulunur. İstanbul’un fethinin ardından surların dışına kurulan ilk yerleşim merkezidir ve o zamanlardan günümüze birçok tarihi ve önemli manevi eserleri bünyesinde barındırmıştır. Son yıllarda Haliç’in temizlenmesiyle daha da ferahlayan Eyüp, Pierre Loti, tarihi eserleri, manevi merkezleriyle yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini görmektedir. Fabrikaların zaman içerisinde kapatılmasıyla daha çok konutlara ev sahipliği yapar olmuştur. Eyüp’te evlerin genelde eski yapılar olmasından dolayı bu ilçede birçok haşere, böcek ve fare problemine rastlanılmaktadır.

   Eyüp Ev İlaçlama
   Eyüp ilçesinde bulunan konutlarda zaman zaman hamam böceği, tahtakurusu, bit, pire, kene, karınca gibi böceklere ve fare gibi kemirgenlere rastlanmaktadır. Bu böcek ve kemirgenler evlerde hijyen problemini de beraberinde getirip eşyaları kirletmek ve kemirmek suretiyle maddi zararlara yol açar. Hane sakinleri çeşitli bireysel böcek ilaçlama yöntemlerini deneseler de, bu tarz çabalar tam ve kesin bir sonuç sağlamaktan uzak kalırlar. Bu yüzden profesyonel ilaçlama hizmeti almak gerekir.

   Eyüp’ün Edirnekapı, Kemerburgaz, Otakçılar ve Rami semtlerinde evlere dadanan en can sıkıcı böceklerden biri hamam böcekleridir. Klasik ilaçlama yöntemleriyle ev ve apartmanları bu böceklerden temizlemek oldukça zordur. Hamam böceklerinin Alman ve Amerikan hamam böceği olmak üzere iki türü bulunur ve her türün kendine özgü yaşam alışkanlıklarıyla beslenme biçimleri bulunur. Çevresel koşullara dayanıklı olmaları ve hızlıca üremeleri sebebiyle kısa sürede bulundukları mekanı istila edebilirler. Bu durumdan kaçınmak için evdeki böceğin türüne göre hamam böceği ilaçlama hizmeti alınmalıdır. 

   Eyüp Fare İlaçlama
   Eyüp’teki iş yerlerinin ve evlerin en büyük problemlerinden biri de farelerdir. Edirnekapı, Otakçılar, Rami ve Kemerburgaz gibi tüm semtlerde ihtiyaç duyulan fare ilaçlama hizmeti, uzman bir yaklaşım gerektirmektedir. Lağım faresi, çatı faresi ve ev faresi gibi farklı türleri bulunan farenin hangi cinsinin giriş yaptığının bilinmesi gerekir. Sistematik bir fare ilaçlaması ve gözlem yaparak bu zararlı kemirgenlerden kurtulabilirsiniz.
   Bayer Koruma Programı kapsamında kalitesi uluslararası alanda tescillenmiş olan Tekniktürk, Eyüp ilçesine de tüm İstanbul ilçeleriyle aynı fiyatla hizmet götürmektedir. Böcek, haşere ve kemirgenlerden kurtulmak için hemen Tekniktürk ile irtibata geçin ve yaşam alanlarınızda bütüncül bir koruma sağlayın.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •