X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Güngoren Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • İş yerimizde bir sabah kabloların kemirildiğini ve yerdeki pislikleri görünce hemen ilaçlama şirketi aradık. Tekniktürk ilaçlaması anında etkisini gösterdi.

    Cemal Kırk
   • Tekniktürk ilaçlaması sayesinde apartmandaki hamam böceklerinden temizlendik. Teşekkürler

    Zafer Toprak
   • Banyomuzda tam olarak nereden geldiğini bilmediğimiz böceklere rastlıyorduk. Tekniktürk çalışanları böceklerin tüm apartmanın sistemine yayıldığını tespit ettiler ve ilaçlama ardından tüm bina temizlenmiş oldu.

    Yazgül Çıkrık
  • Güngoren Böcek İlaçlama

   Özellikle 1970’li yıllardan itibaren yoğun göç alarak kalabalıklaşmış olan Güngören ilçesi, yüzölçümü olarak küçük olmasına rağmen nüfus yoğunluğu oldukça fazladır. Son yıllarda yeni yapılar çoğalıyor olsa da buradaki konutların birçoğunun eski olması, çeşitli böcek ve kemirgen problemlerini beraberinde getirmektedir.

   Güngören’deki hanelerde rastlanan haşereler hamam böceği, tahtakurusu, pire, kene ve karınca gibi farklı türlerde karşımıza çıkmaktadırlar. Evlerin birbirine yakın olduğu ve altyapının yetersiz olduğu bölgelerde özellikle daha çok görülen böcekler, temas ettikleri yerleri kontamine ederek hijyen problemi oluşturmakta ve hane halkının sağlığını tehlikeye sokmaktadır. Hamam böcekleri gibi hızlı hareket eden ve çok çabuk üreyen türlerin evlerden arındırılması oldukça zordur. Bunun en büyük sebebi de yuvalarının zor tespit edilmesi ve etkili bir böcek mücadele yönteminin uygulanmasının zorluğudur. Profesyonel haşere ilaçlama servisine başvurulmadığı takdirde böceklerin üremesi ve civarlarda bulunan yerlere sıçraması kaçınılmazdır.

   Güngören’de yer alan Merter semtinde ise iş yerleri çoğunluktadır. 1950’li yıllarda kurulan Merter, birçok farklı iş koluna ait işletmeyi bünyesinde toplamaktadır. Depolarda, eşyaların arasında, kuytu ve karanlık yerlerde barınmayı seven böcekler, Merter’de yer alan dükkanların temizliğini tehdit eden unsurlardır. Etkili bir iş yeri ilaçlama hizmeti; akrep, tahtakurusu, hamam böceği, pire, kene gibi çabuk yayılan, bir yerden başka bir yere taşınması kolay olan bu türlerin temizlenmesine yardımcı olacaktır. Dükkanınızda rastladığınız herhangi bir böcek için zaman kaybetmeden uzman desteğine başvurmalısınız ve firmanın yapacağı profesyonel incelemenin ardından da gerekli böcek ilaçlaması aşamasına geçilmelidir.

   Güngören Fare İlaçlama
   Güngören’de yer alan apartman ve iş yerlerinde karşılaşılan bir diğer istenmeyen misafirler ise farelerdir. Saklanmayı iyi bilen, eşyaları kemirerek onlara zarar veren, dışarıdan taşıdıkları mikropları gezindikleri yerlere bulaştıran farelerle mücadele zor olabilir. Bireysel fare ilaçlama yöntemlerinin işe yaramaması, çoğu zaman fare türüne uygun ilaçlama yapılmamasından ve yuvalamaları ihtimalini gözden kaçırmaktan ileri gelir. Fare ilaçlama servisi ile zaman kaybetmeden irtibata geçilmeli, alanınızda bulunan bu kemirgenlerin lağım faresi, çatı faresi veya ev faresi gibi hangi türe ait olduğu profesyonel böcek ilaçlama firması tarafından belirlenmeli ve ayrıntılı incelemenin ardından fare ilaçlaması yapılmalıdır.

   Tekniktürk, fare ilaçlama ve böcek ilaçlama konularında 46 yıllık deneyimi ile Türkiye’nin önde gelen ilaçlama kuruluşudur. Bayer Koruma Programı ile kalitesini tescillemiş bulunan Tekniktürk’ün ilaçlama fiyatları, tüm İstanbul’ da olduğu gibi Güngören için de aynıdır. Hemen Tekniktürk ile irtibata geçin ve istenmeyen misafirlerinizden kurtulun.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •