X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Kartal Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Dükkanımıza dadanan hamam böceklerinden Tekniktürk sayesinde kurtulduk. Teşekkür ederiz.

    Halil Karacık
   • Evimizi karıncalar istila etmişti. Çeşitli yemler denedik ama kalıcı çözüm bulmamız Tekniktürk sayesinde oldu.

    Başak Canıgüzel
   • Apartmanın bodrum katında yer alan farelere karşı birkaç defa ilaç kullandık. Fayda etmeyince Tekniktürk’ü aradık ve onların özel teknikleri sayesinde kısa sürede apartmanda eski hijyen koşullarını sağladık.

    Murat Korkusuz
  • Kartal Böcek İlaçlama

   Geçmişi Bizans İmparatorluğu dönemine kadar uzanan Kartal ilçesi, Kocaeli’nin güneybatısında yer alır ve İstanbul’ un en eski yerleşim yerlerinden biridir. 6. yüzyılda küçük bir balıkçı köyü olan bölge, 1947 yılında endüstri bölgesi olarak ilan edilmesini takiben çok hızlı bir şekilde gelişmeye başlamış ve günümüzde İstanbul’ un en metropol bölgelerinden biri olmaya aday hale gelmiştir.
   Aydos Dağı ile İstanbul’un en yüksek noktasına da ev sahipliği yapan Kartal, son yıllarda inşa edilen rezidansları ve modern yapılarıyla yüzünü değiştirmiş, gelişen kültürel yaşamı ile gözde yaşam alanlarından birine evrilmiştir. Ulaşım ağlarının da gelişmesiyle, hızla nüfusu artmakta ve yeni yatırımlarla büyümektedir. Bütün bunlara rağmen her evde görüldüğü gibi böcek, haşere ve kemirgenler etkili bir ilaçlama yapılmadığı takdirde Kartal ilçesindeki evlere girip hijyen problemi oluşturmaktadır. Özellikle eski yerleşimin olduğu semtlerde karşımıza çıktığı gibi, yeni sitelerde de haşere ve kemirgen türlerine rastlanabilir.

   Kartal Böcek İlaçlama
   Tahtakurusu, hamam böceği, pire, kene, akrep, kalorifer böceği gibi haşere türleri Kartal’da yer alan evlerde en sık görülen türlerdir. Bu haşereler çeşitli çatlaklardan, kapı ve pencere boşluklarından girmekte, bazen de eşyalarla evlere taşınmaktadır. Esentepe, Orhantepe, Atalar, Soğanlık, Uğurmumcu, Topselvi ve İstanbul’un Balkonu olarak görülen Yakacık Tepesi’nin bulunduğu Yakacık ilçesindeki hanelerde karşılaşılan haşereler, uzman bir böcek ilaçlama hizmeti ihtiyacı doğurmaktadır. Haşerelere zamanında yapılmayan müdahaleler onların çoğalıp mekanları istila etmesine sebep olur ve bireysel olarak yürütülen ilaçlamalar fayda vermez. Özellikle hamam böceği gibi türler, çevresel koşullara dayanıklı olduğu için, görülen türe özel hamam böceği ilaçlama servisi almak gerekir.
   Ev ilaçlama hizmeti kadar iş yerlerinin ilaçlanması da önemlidir. Kartal ilçesinde yer alan farklı iş kollarına ait dükkanlarda görülen hamam böceği, kalorifer böceği gibi haşere türleri, halk sağlığı açısından tehdit oluşturmaktadır. Bakkal, fırın, manav gibi özellikle yiyecek içeceklerin depolandığı alanları mesken edinen böceklere karşı, etkili bir iş yeri böcek ilaçlama hizmeti alınması ve düzenli kontrollerin yapılması gerekir.

   Kartal Fare İlaçlama
   Kartal’da bulunan ev ve iş yerlerine dadanan kemirgenlerin başında fareler gelmektedir. Çatı faresi, lağım faresi, ev faresi gibi farklı türleri bulunan, mikropları taşımaları sebebiyle sağlık problemlerine ve eşyaları kemirerek maddi hasarlara yol açtığı için herhangi bir fareye rastlanıldığı an vakit kaybetmeden fare ilaçlama hizmeti alınarak, profesyonel fare ile mücadele yöntemlerine başvurulmalıdır.
   Bayer Koruma Programı ile kalitesini uluslararası olarak tescillemiş olan Tekniktürk, Kartal ilçesinde de tüm İstanbul ile aynı fiyatta hizmet vermektedir. Böcek, haşere ve kemirgenlere karşı Tekniktürk’ü arayın, uzman kadromuz gelip hemen incelemelere başlasınlar.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •