X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Taksim Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Oturduğumuz apartman çok eski bir Rum apartmanı. Temelinde bir yerlerde böcekler sürekli yuva yapıp, çoğalıp evlerimize giriyorlardı. Bizde apartmanca birleşip rutin olarak Tekniktürk’e ilaçlatıyoruz ve artık böceklerle karşılaşmıyoruz.

    Nurhan Baylar
   • İşlettiğim pansiyon da böcek görülmesi işletmemiz açısından büyük zarar olur. Her yerde reklamının yapıldığı pansiyonumuzun işlerini çok etkiler. O yüzden zaman zaman pansiyonumuzu Tekniktürk baştan aşağı elden geçirir.

    Cemal Saygılı
   • Yıllardır işlettiğim kafeye nerden geldiğini anlamadığım bir şekilde sürekli fareler girerdi. Önceleri zehirle, kapanla çözebiliyorken gittikçe ciddi bir hal aldı. Bende Tekniktürk Böcek ve Haşere İlaçlama servisinden yardım aldım ve şimdi çok rahatım.

    Engin Yüce
  • Taksim Böcek İlaçlama

   Taksim, Beyoğlu ilçesinin bir semtidir ve Beyoğlu’nun, hatta İstanbul’un en işlek yeridir. Eğlence yerleri, kafe ve restoranlar, otel ve pansiyonlar, butik dükkanlar ve tarihi hanları ile yerli ve yabancı turistlerin ilk keşfe başladıkları yerdir.
   Ticari bir bölge olması yanında çok eski bir yerleşim alanıdır da. Eski yapılar ve ahşap evlerle nostaljik görünümü elden bırakmaz. Eski dokusunun verdiği nostaljisinin hoşluğu yanında böcek ve haşere sorunları gibi hoş olmayan yanları da vardır.
   Özellikle tarihi hanların ve iş yerlerinin yoğunlukta olduğu İstiklal Caddesi hamam böceği, fare gibi haşerelerin istilasına maruz kalabilir. İşlek bir yeri mesken edinmiş işletmecilerin, ekonomik zarara uğramaması için gerekli tedbirleri alması gerekir.

   Hijyenik Otel ve Pansiyonlar
   Turistlerin ve yabancı öğrencilerin hiç çıkmak istemedikleri Taksim’de, özellikle Çukurcuma, Elmadağ, Cihangir, Tünel gibi bölgelerde bir çok otel, pansiyon ve apart otel gibi konaklama yerleri bulunur. Eski Rum evleri olan bu bölgelerin yoğun rutubet almasından dolayı, böcek ve haşereleri hiç eksik olmaz. Hijyenin çok önemli olduğu ticari konaklama yerleri rutin olarak uzman bir böcek ilaçlama servisinin elinden geçmesi gerekir. Yoğun rekabetin olduğu konaklama piyasasında en kaliteli hizmet veren karlı çıkar. 

   Sokak Kedileri
   Şirin sokak kedileri ile ünlü Cihangir gibi nezih semtlerde şirin olmayan pire, bit, kene gibi sorunlara çok sık rastlanır. Semt sakinleri kedileri severken, yemek verirken evlerine pire taşıyabilirler. Sağlık açısından tehlikeli pireler, hem ısırdıkları bölgeyi tahriş ederler, hem de taşıdıkları bakterilerle hastalıklara neden olabilirler. Hızlı bir şekilde yayılma potansiyeli olan pireler, hafife alınmaması gereken bir sorundur ve zamanında müdahale edilmezse tüm evi sarabilirler. Bıraktığı yumurtalar ilaçlama esnasında ölmediği için, ilaçlama sonrası kendini tekrar eder. Bu yüzden uzman bir ekiple çalışmak zaman ve para kaybınızı önler. Pire ilaçlama alanında çok detaylı çalışmalar yapıp, sorunu tamamıyla çözme garantisi veren Tekniktürk uzman ekibi İstanbul’un her bölgesine aynı fiyat üzerinden hizmet verir.

   Tarihi Han Böcekleri
   Taksim’in tarihi hanlarında oturup bir bardak sıcak çay yudumlamak gibisi yoktur. Ancak yanınızdan geçen bir hamam böceği görmek kimsenin işine gelmez. Çekici tarihi hanların albenisini korumak için han içindeki işletmecilerin çaba sarf etmesi gerekir. Yiyecek hizmeti de veren kafe ve restoranlar bu konuya özellikle dikkat etmelilerdir. Hanlardaki rutubet dolayısıyla özellikle tehdit bölgesi olduğu için hamam böceği, fare, pire ve bit gibi haşereler için rutin ilaçlama yapılması gerekir.

   Tarihi dokusu ve çekici atmosferi ile semt sakinlerine, iş yeri sahipleri ve ziyaretçilere keyif veren Taksim semti, küçük önlem ve düzenlemelerle daha da güzelleştirilebilir.
   Dünyanın takip ettiği bu semte, “Bayer Koruma Programı” üyesi Tekniktürk dünya standartlarında hizmet verir.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •