X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Ümraniye Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Daha önce birkaç farklı ilaçlama firmasından yardım almıştık ama kısa bir süre sonra apartmanımızdaki hamam böcekler yeniden ortaya çıkıyordu. Tekniktürk’ün yaptığı araştırmalar hamam böceklerinin yuvalarını bizim de görmemizi sağladı. Sorunun neden şimdi tam anlamıyla çözülmüş olduğunu anlamaktan dolayı mutluyuz.

    Hikmet Şenses
   • Çatı katında terası olan bir restoranımız var ve fareler yüzünden bu bölümü işletemiyorduk. Tekniktürk’e başvurduğumuzdan beri tek bir fare kalmadı.

    Selim Uygar
   • Biz bahçe katında oturuyoruz. Aslında “Hamam böcekleriyle oturuyoruz.” demek daha doğru olurdu ama Tekniktürk’e başvurduğumuzdan beri neredeyse kira isteyeceğimiz hamam böcekleri artık yok.

    Merve Yükselir
  • Ümraniye Böcek İlaçlama

   İstanbul’un her geçen gün gelişerek nüfusu artan bir ilçesi olan Ümraniye’deki iş yerleri, tekstilden ağaç ürünlerine kadar birçok sektörde faaliyet göstermektedir. Oldukça kalabalık ve büyük bir ilçe olan Ümraniye’de belediyenin yaptığı ilaçlama hizmeti her zaman yeterli olmamakta, apartmanlarda ve iş yerlerinde tahtakurusu, hamam böceği ve fare gibi canlılar sağlığı ve huzuru tehdit edebilmektedir. 
   Aşağı Dudullu, Yukarı Dudullu, Merkez Köyler, Atakent, Esenşehir, Ihlamurkuyu gibi Ümraniye semtlerinde bulunan eski yapılarda yuvalanan haşere ve kemirgenler, ilçede böcek ilaçlamasını da zorunlu hale getirmiştir. Daha temiz ve sağlıklı bir Ümraniye için her semtin her mahallesine hizmet götüren böcek ilaçlama firmaları ilçenin yaşam kalitesini de arttırmaktadır.

   Ümraniye'de haşere ve kemirgen sorunu
   Sadece eski evlerin değil; apartmanların çatılarında ve bahçe katlarında da görülen fareler, Ümraniye’de fare ilaçlamasını mecburi kılmaktadır. İstanbul’un en kalabalık üçüncü, Anadolu Yakası’nın ikinci ilçesi olan Ümraniye’de sayıları artan sadece insanlar değil; hamam böceği ve kalorifer böceği gibi haşere türleridir de aynı zamanda. Ümraniye’de yapılacak haşere ilaçlaması ile Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği gibi haşerelerle çatı sıçanı gibi kemirgenlerin hızlı bir şekilde yok edilmesi gerekmektedir.

   Ümraniye böcek ilaçlama hizmeti
   Haşere ve kemirgenler pis ortamlarda gezindiklerinden taşıdıkları mikroplarla insanlara hastalık bulaştırırlar. Neredeyse bulduğu her şeyi yiyen hamam böcekleri gezindikleri yerlere bıraktıkları yumurtalarıyla, hem hızla ürer; hem de virüsleri bulundukları tüm mekana yayarlar. Fare ve sıçanlar da gerekli müdahale yapılmadığında hızla üreyerek veba gibi ciddi hastalıkların insanlara ve diğer canlılarla bulaşmasına neden olurlar.
   Böcek ilaçlama servisinden yardım almak, evinizi ve iş yerinizi profesyonel bir şekilde ilaçlatmak sağlığınız için mecburidir. İş yerlerinin daha kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeleri için ilaçlama şirketlerine başvurmaları gerekir. 

   Tekniktürk Ümraniye İlaçlama Hizmetleri
   Dünya standartlarına uygun bir şekilde kentsel ve kırsal alanlarda ilaçlama yapan Tekniktürk, Bayer Koruma Programı üyesidir. En kalıcı çözümle sağlığınızı tehdit etmeden haşere kontrolü yapar ve kemirgenlerden hamam böceklerine birlikte yaşanması imkansız olan canlıları profesyonel olarak ortadan kaldırır. Ev ve iş yeri ilaçlamada en ekonomik böcek ilaçlama fiyatlarını sizlere sunan Tekniktürk’ü tercih ederek haşere ve kemirgen sorununu kesin bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •