X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Adalar Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Her yıl mutlaka Büyükada’ya gider, bütün yazımızı orada geçiririz. Bu zamana kadar evimizde sürekli tahta kurdu olurdu. Tekniktürk’e evimizi ilaçlattığımızdan beri bir daha aynı problemi yaşamadık.

    Pelin Talisman
   • Sık sık fareler girdiği için çatı katımızı hiç kullanamıyorduk. Kendi denediğimiz yöntemler de kalıcı bir çözüm vermemişti. Evimizi Tekniktürk’e ilaçlatmaya karar verdik, bu sayede farelerden kurtulduk.

    Murat Türebakan
   • Adadaki evimize biz sık gitmeyiz ama yaz aylarında kiraya veririz. Geçen yaz dadanan tahtakuruları yüzünden bütün sezon boyunca evimiz boş kaldı. Bizim bulduğumuz yöntemler kar etmeyince Tekniktürk’ten destek istedik. Neyse ki bu sayede hem ne yapılması, hem de ne yapılmaması gerektiğini fazlasıyla öğrendik.

    Serpil Yüksel
  • Adalar Böcek İlaçlama

   İstanbul’un Adalar ilçesi hem şehre yakın olması, hem de doğayla iç içe olması sebebiyle birçok kişinin tercih ettiği yaşam alanlarından biridir. Adalar’da her mevsim oturanlar olduğu gibi, sadece yaz aylarında yaşayan bir çoğunluk da bulunmaktadır. Adalar'ın en çok yazın rağbet görmesinin sebebi ise, ormanlık alanlarının bol olması, denize yakın olması ve eski evlerinin oluşturduğu nostaljik atmosferdir. Bütün bu faktörlerin bir araya gelmesi bir güzellik oluşturduğu gibi, aynı zamanda Adalar’daki evlerde böcek ve kemirgen gibi bazı istenmeyen misafirlerin oluşmasına da davetiye çıkarmaktadır. Bu tür durumlarda kesin çözüm her zaman için ev ilaçlama hizmeti almak; zaman, enerji ve maddi kayıp yaşamadan bu sorundan kurtulmaktır.

   Adalarda En Sık Görülen Böcek Türleri
   Özellikle yaz aylarında görülen hamam böceği ve alt çeşitleri olan Alman hamam böceği ve Amerikan hamam böceği, Adalar’daki günlük yaşamı etkileyen böcek türleridir. Bunlar için doğal yöntemler denense de, bir böcek ilaçlama servisi ile yapılacak korunma sayesinde çok daha etkili sonuçlar elde edilecektir.

   Ahşap evler açısından zengin olması, Adalar’da tahta kurdu, ağaç kurdu gibi türlerin de sıkça görülmesine zemin hazırlamaktadır. Hem eşyaları, hem de insan sağlığını olumsuz yönde etkileyen bu böcekler için, önceden önlem alınması ve problem ortaya çıktığında da vakit geçirmeden müdahale edilmesi gerekmektedir. 
   Şehirlerden farklı olarak ada halkını rahatsız eden diğer böcekler arasında ise çiyan, bit, pire, akrep ve kene gösterilebilir. Çiyan ve akrep gibi tehlikeli türler için ilaçlama hizmeti alınması, oluşabilecek ciddi sağlık problemlerinin de önüne geçilmesini sağlayacaktır. Aynı şekilde, bit, pire ve kene ile mücadelede doğru bir böcek ilaçlama servisi ile çalışılması, sorunun kökten çözülmesi için oldukça önemlidir. 

   Adalar’da Kemirgen Problemi ve İlaçlama
   Adalar’da görülen bir diğer zararlı kemirgen türü ise farelerdir. Ev faresi ve lağım sıçanı yanında, yılda 3-6 defa yavru veren çatı sıçanına da Adalar’da sık rastlanır ve insan besinine en çok zarar veren hayvan olarak bilinmektedir. Hem evde bulunan eşyaları kemirmek suretiyle verdikleri zararlar, hem de dışkı ve tüyleri vasıtalarıyla taşıdıkları hastalıklar açısından fareler, ev sağlığını tehlikeye sokan bir türdür ve evde alınacak önlemler sonrasında ilaçlama hizmeti alarak uzaklaştırılmaları gerekmektedir. 

   Tekniktürk Adalar İlaçlama Hizmetleri
   Kınalıada, Burgazada, Heybeliada, Büyükada ve Sedef Adası’nda görülen böcek ve kemirgenlere yönelik Tekniktürk uzmanlığında gerçekleşecek ev ve iş yeri ilaçlama hizmeti sayesinde bu zararlı türlerden kurtulabilirsiniz. Tekniktürk’ün tüm İstanbul’da aynı fiyatların geçerli olduğu ilaçlama servisi, Bayer’in yüksek kalite standartlarını içeren kriterlere göre oluşturulmuş Bayer Koruma Programı kapsamında, ev ve iş yerlerinizde etkin sonuçlar verecektir.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •