X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Avcılar Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Aylardır evimizi saran karıncalar artık gıdaların içine girmeye başlamıştı. Kendi başımıza bir türlü bulamadığımız çözümü Tekniktürk böcek ve haşere ilaçlama servisi geldi ve tamamiyle çözdü.

    Canan Ballı
   • Bisküvi üretim fabrikasında müdür olarak çalışıyorum. Her hangi bir böceğe rastlar rastlamaz hemen Tekniktürk uzmanlarını çağırırız. Hijyenin çok önemsendiği fabrikamızda hiçbir böcek ve haşere sorununun yaşanmaması için Tekniktürk uzmanlarından danışmanlık alıyor ve rutin kontroller sağlıyoruz.

    Serdar Güloğlu
   • Apartmanımızdaki dairelere yoğun bir şekilde hamam böceği dadanmıştı. Herkes kendince ilaçlar alıp koydu ama sorun apartmanda olduğu için kimse tam anlamıyla çözemedi. Sonunda komşularla anlaşıp Tekniktürk böcek ilaçlama servisi çağırdık ve o gün bugündür bir daha aynı sorunla karşılaşmadık.

    Saniye Taşkın Savaş
  • Avcılar Böcek İlaçlama

   Avcılar, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. İlçenin doğusunda Küçükçekmece Gölü ile Küçükçekmece ilçesi, güneyinde ise Marmara Denizi yer almaktadır. Geçmişte balıkçılık ve tarımın yoğun olduğu bu ilçede sanayinin gelişmesi ile, balıkçılık ve tarımın yerini sanayi ve ticaret tesisleri almıştır. Bu durum ilçede nüfusun kalabalıklaşmasını ve hem iş yerlerinde hem de evlerde böcek ve haşere sorununun artmasına neden olmuştur. 

   Sanayide Böcek ve Haşere Sorunu 
   Avcılar ilçesinin Firuzköy Mahallesi’nde yer alan Avcılar Sanayi Sitesi’nde dokuma, giyim ve gıda alanında çalışan iş yerleri ve üretim hanelerde özellikle pire ve toz pireleri, güve, fare, hamam böcekleri gibi haşere istilası görülür. Özellikle çalışanların evlerine taşıdıkları pireler, sorunun yayılmasına sebep olur. Hem çalışanların hem iş yerinin düzeninin korunması amacıyla, haşerelerin sebep olabileceği olası ekonomik kayıpların önüne geçmek amacıyla, iş yeri sahiplerinin zaman zaman böcek ilaçlama şirketlerine başvurmaları gerekir. 
   Avcılar Merkez Mahallesi, Ambarlı Mahallesi, Cihangir Mahallesi ve Gümüşpala Mahallesi gibi mahallelerinde yer alan evlerde apartman boşluklarına yuva yapmış hamam böcekleri, kalorifer böcekleri gibi haşereler, birbirine yakın yapılar nedeniyle evden eve bulaşır. Gerekli ve zamanında tedbirler alınmadığında birçok hastalık taşıyan ve bulaştıran bu haşereler, sağlığınızı tehdit eden unsurlar haline gelebilir. Böcek ve haşerelerin sorun haline gelmemesi için, haşere riskini ve haşerelerle mücadele için kullanılan tehlikeli kimyasal ürünlerin aşırı ve uygunsuz kullanım riskini azaltan, "Entegre Haşere Kontrolü" sistemini benimsemiş Tekniktürk uzman ekiplerinden destek alabilirsiniz.

   İnatçı Karıncalar
    Karınca sürüsü ile mücadele etmek için tek bir yöntem ya da strateji yoktur. Önleme ve kontrol faaliyetleri, çeşitli karınca türlerinde, karınca yuvası yerlerinde ve karıncanın sevdiği yiyeceklerde farklılık gösterir. Diğer birçok haşere problemlerinde olduğu gibi, eksiksiz ve entegre bir haşere yönetim programının kullanılması en iyi sonucu verir.

   Avcılar'ın Denizköşkler, Üniversite, Mustafa Kemal Paşa, Tahtakale, Yeşilkent Mahallelerine de hizmet veren Tekniktürk’te İstanbul’un her yerinde aynı fiyat geçerlidir.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •