X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Zeytinburnu Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Eski bir apartmanın çatı katında oturuyoruz ve fareler bizim kabusumuz olmuştu. Tekniktürk’ü aradık, geldiklerinde hemen etrafa ilaç sıkmak yerine araştırma yaptılar. Bu profesyonel ekibe teşekkür ediyorum. Fare sorunundan tamamen kurtulduk. Keşke daha önce başka firmaları değil de Tekniktürk’ü arasaymışım.

    Sevtap Oymabaş
   • Oldukça işlek bir yerde bulunan restoranımızın mutfağındaki kalorifer böceklerinden kurtulmak için birçok kez ilaçlama yaptırmak zorunda kaldık. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermemizi sağlayan firma ise Tekniktürk oldu. Daha önce ilaçlama yaptırdığımız halde tamamen yok olmayan hamam böcekleri Tekniktürk’ün yaptığı ilaçlamadan sonra kesin bir şekilde mutfağımızı terk ettiler.

    Hilmi Yücesan
   • Havaların ısınması demek apartman merdivenlerinde bizimle birlikte aşağı yukarı inip çıkan karafatmalar demekti. Ta ki Tekniktürk’ten destek isteyene kadar. Tekniktürk’ü bir dostumun tavsiyesiyle tercih ettim ve şimdi aynı tavsiyeyi herkese veriyorum. Karafatmalar olmadan yaşamak harika bir şey.

    Gülşen Elmas Yıldız
  • Zeytinburnu Böcek İlaçlama

   İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biri olan Zeytinburnu’nda birbiri ardına açılan iş yerleri ve eski yapıların yanında yeni kurulan evler, ilçedeki insan nüfusu kadar haşere ve kemirgen sayısını da arttırmaktadır. Daha çok tekstil konfeksiyonlarının çoğunlukta olduğu Zeytinburnu’nda hamam böceklerinden pire ve kenelere kadar her türlü zararlı canlı görülür. Hızla üreyen bu canlılar ise böcek ilaçlama firmaları tarafından profesyonel bir şekilde yok edilmelidir. 
   Marmaray nedeniyle daha önemli hale gelmiş Kazlıçeşme’den ilçenin en yoğun olduğu Merkez Efendi, Yenidoğan, Çırpıcı gibi semtlerin her mahallesindeki evler ve iş yerleri, ilaçlama hizmeti ile hijyenik ve temiz bir hale getirilmelidir. Yeni ulaşım yolları ve Bakırköy gibi sosyal hayatın ve alışverişin yoğun olduğu yerlere yakınlığı Zeytinburnu’ndaki yerleşimin daha çok gelişmesine neden olmaktadır. Fakat ilçede bulunan eski ve bakımsız binalar hamam böceğinden pireye, fareden keneye kadar birçok zararlı canlı için elverişli yaşam alanları konumundadır.

   Zeytinburnu Böcek İlaçlama Hizmeti
   Özellikle konfeksiyonlarda güve ve toz piresi gibi canlılar hızla üremekte ve Zeytinburnu için tehdit oluşturmaktadır. Pire ile mücadelede tıpkı diğer haşerelerle savaşırken olduğu gibi, böcek ilaçlama hizmetinden faydalanılması mecburidir. 
   Ev ve iş yeri ilaçlamalarında böceklerin tespit edilip jel veya kokusuz ilaçlama yöntemleriyle köklü bir şekilde yok edilmeleri, profesyonel böcek ilaçlama hizmetleri ile mümkündür.

   Tekniktürk Zeytinburnu Böcek ve Kemirgen İlaçlama
   Zeytinburnu’nun her semtinin her mahallesindeki evler ve iş yerlerindeki böcek ve kemirgen türleri Tekniktürk tarafından tespit edilir ve uygun ilaçlama yöntemi ile kesin bir şekilde yok edilir. Sağlık Bakanlığı onaylı kalite belgelerine sahip ve Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk ile pire, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, kene, fare gibi sağlığınızı tehdit eden tüm canlıları evinizden ve iş yerinizden kesin bir şekilde uzaklaştırabilirsiniz.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •