X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Eminönü Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Mutfak tezgahımızda süregelen karınca istilası için aldığımız ilaçlar işe yaramayınca profesyonel yardım almaya karar verdik ve Tekniktürk ile karşılaştık. Karıncalara çok uzun bir süredir rastlamıyoruz.

    Mere Zorgeçen
   • Mutfağımızda önüne geçemediğimiz bir hamam böceği problemi vardı. Tekniktürk yaptığı inceleme ile Alman hamam böceği olduğunu tespit etti ve gerekli ilaçlamayı başarıyla yürüttü.

    Coşkun Zilli
   • Handa hamam böcekleri ve tahtakurusu istilası vardı. Tekniktürk’ü aradık ve hemen çalışmalara başladılar. Sonuç mükemmel.

    Cumhur Maraşlı
  • Eminönü Böcek İlaçlama

   İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Eminönü, Fatih ilçesine bağlıdır. Tarihi eserleri ve eski yapıları ile oldukça önemli değerlere ev sahipliği yapan Eminönü, sadece tarihiyle değil, İstanbul’un önemli ticaret merkezlerinden biri olması sebebiyle de ayrı bir yere sahiptir. Geçmiş zamanlardan günümüze kadar uzanan ticari geçmişi Eminönü’nün ayrılmaz bir parçasıdır. Tarihi yarımadada yer alan Eminönü semti, turistler için uğrak noktalardan birisidir. Haliç ve Marmara Denizi’ne olan kıyıları bu semti ayrıcalıklı kılan bir diğer unsurdur. Eski bir semt olması sebebiyle, buradaki yapıların çoğu uzun yıllar önce inşa edilmiştir, dolayısıyla da birçok haşere, böcek ve fare istilası görülebilir.

   Eminönü İş Yeri İlaçlama 
   Eminönü, Sirkeci, Cağaloğlu, Beyazıt, Laleli gibi yoğun ticaret merkezlerini bünyesinde toplar. Bu iş yerlerinin faaliyet gösterdikleri alanlar birbirinden farklılık gösterse de hamam böceği, tahtakurusu, pire, karafatma gibi böcekler ortak sorunları olarak ortaya çıkmaktadır. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun olarak ziyaret ettiği bu bölgelerde hizmet kalitesinin taşıdığı önem kadar, halk sağlığını korumak da oldukça dikkat istemektedir. Sahaflarda, pazarlarda ve dükkanlarda görülebilen hamam böcekleri etkili bir hamam böceği ilaçlama hizmeti gerektirir. Hamam böceklerinin rutubetli alanları sevmesi, düzenli bakım yapılmayan alanlarda görülmelerine sebep olmaktadır. Oldukça hızlı üreyebilen bu böcekler, zamanında en doğru ilaçlama hizmeti ile temizlenmediği müddetçe her zaman çoğalma ve yayılma riskini beraberinde taşır. 

   Sultanahmet gibi turistik bir bölgenin hijyenden yoksun olması düşünülemez. İnsan sirkülasyonunun oldukça yoğun olduğu Eminönü semtinde verilen her hizmet, toplum sağlığını korumak açısından önem taşımaktadır. Bu sebeple iş yerinizde böcek, haşere ve kemirgenlerin giriş yapıp barınabilecekleri bölgelerin keşfedilmesi, gerekli ilaçlama yapılması ve düzenli olarak kontrolünün sürdürülmesi, hem alanınızı daha hijyenik hale getirir, hem de toplum sağlığını korumanıza yardımcı olur.

   Eminönü Fare İlaçlama
   Sokakta yer alan atıklar, iş yerlerinde bulunan çatlak ve boşluklar, karanlık ve rutubetli köşeler böceklere adeta davetiye hazırlarlar. Eminönü’nde yer alan dükkanların, çevresi ve yerleşimleri göz önüne alındığında hem böcek hem de fareler için açık bir hedef haline geldiklerini rahatlıkla görebiliyoruz. Eminönü’nün diğer bölgelerinde olduğu gibi Çemberlitaş, Gedikpaşa, Kumkapı, Mahmutpaşa, Çarşıkapı mahallelerinde de düzenli fare ilaçlama servisi alınması gerekir.

   Bayer Koruma Programı ile uluslararası standartlarda hizmet veren Tekniktürk’ün 46 yıllık engin tecrübesi, böcek, haşere ve kemirgenlerle mücadeleniz için tüm İstanbul’da aynı fiyatla hizmet vermektedir.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •