X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Esenler Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Sık sık haşere istilası oluyordu apartmanımızda. İyi bir araştırmadan sonra Tekniktürk’ü seçtik ve aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

    Ali Rıza Karamanlı
   • Okulumuzda bit salgını olduğunu fark ettik. Hem okulu ilaçlatıp temizlenmesini sağladık hem de Tekniktürk’ün bilgilendirmeleri sayesinde bütün öğrencilerimizi korunma yöntemleri konusunda bilgilendirdik.

    Meral Varol
   • Dolap içlerindeki pisliklerden eve fare girip çıktığını anladık. Hemen ilaçlama firmalarını araştırdık ve Tekniktürk’ten yardım istedik. Teşekkürler.

    Yasin Zaferci
  • Esenler Böcek İlaçlama

   Esenler, İstanbul’un nüfus yoğunluğu yüksek olan ilçelerinden biridir. Zaman içerisinde aldığı göçlerle birlikte konut ihtiyacı da artmış ve buna bağlı olarak yerleşim de hızlanmıştır. Bayrampaşa, Güngören ve Bağcılar ilçeleri arasında yer alan Esenler’deki hanelerde çeşitli kemirgen, böcek ve haşere türleri hijyen problemi oluşturup günlük yaşamda sorunlara sebebiyet verebilmektedirler.
   Böcek ilaçlama uygulamaları yalnızca tek seferlik bir işlem değildir. Problem tamamen çözülene kadar düzenli olarak ilaçlama yapılmalı ve sonrasında da periyodik bakımlara devam edilmelidir. Sistematik bir çalışma gerektiren böcek ilaçlama hizmeti için Esenler’de Tekniktürk’ten yardım alabilir, eğitimli kadromuzun titiz çalışmaları ile kalıcı çözümlere imza atabilirsiniz.

   Esenler Ev Haşere İlaçlama
   Esenler ilçesinde görülen haşere türlerinin başında Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahtakurusu, kara fatma ve karınca gelmektedir. Kuytu ve nemli yerleri seven, üremesi hızlı olan hamam böcekleri sağlığı tehdit eden böcek türlerinin başında gelmektedir. Bireysel ilaçlama hizmetleri ile evlerde geçici çözümler bulunabilse de, yuva ve kolonileri dağıtmadan kesin bir sonuca ulaşılamaz. Birlik, Çiftehavuzlar, Davutpaşa, Fevzi Çakmak, Kemer, Havaalanı gibi semtlerin yanında, Turgut Reis, Yavuz Selim, Mimar Sinan ve Namık Kemal gibi semtlerde de hamam böceği ile mücadele yöntemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. 

   Evlerde görülen haşere türleri ile mücadele için Tekniktürk ekiplerinin yapacağı keşif çalışması ve ardından evinizdeki hijyeni korumak adına, hane halkının sağlığını koruyacak ilaçlama hizmeti ile böceklerden tamamen kurtulabilirsiniz. 

   Esenler Fare İlaçlama
   Esenler ilçesindeki sıçan, lağım faresi, ev faresi gibi türler, günlük yaşamda problem oluşturan ve insan sağlığına olumsuz etkide bulunan kemirgenlerdir. Fare ile mücadele yönteminin başında etkin bir ilaçlama gelmektedir ancak ilaçlamaya geçmeden önce ayrıntılı bir gözlem ve değerlendirme gerekir. Bu sebeple bireysel olarak uygulanan fare ilaçlama çalışmaları yeterli bir çözüm sağlamamakta, bir süre sonra aynı kemirgen türüyle tekrar karşı karşıya gelinmektedir. Bunun için ana kaynağın bulunup sorunu yaratan etmenlerin yok edilmesi gerekmektedir. 
   Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk, yüksek kalitede etkili ve yenilikçi Bayer ürünlerini kullanır. Sağlık Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hizmet vermenin yanında, en güncel ilaçlama yöntemlerini kullanır. Esenler ilçesine, tüm İstanbul’ a olduğu gibi aynı fiyatla hizmet sağlayan Tekniktürk ile irtibata geçin, haşere ve kemirgen problemlerinizden kurtulun.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •