X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Bahçelievler Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Bodrum katımızda fare pisliklerine rastıiyorduk ancak nereden giriş yaptıklarını tespit edip önlem alamıyorduk. Tekniktürk'un keşif çalışmaları ve ilaçlaması sonrasında bir daha aynı problemle karşılaşmadık.

    Sami Sonugüzel
   • Apartman boşluğunda ve katlarda uzun süredir kara fatmalar dolaşıyordu. Yuvalarını bulamadığımız için yaptığımız ilaçlama da fayda etmeyince Tekniktürk ile irtibata geçtik. İlaçlamanın ardından apartmanımız böceklerden tamamen temizlendi, çok memnun kaldık.

    Hilal Çapraz
   • Mutfak tezgahında ve dolap içlerinde sürekli karşımıza çıkan hamam böceklerinden Tekniktürk sayesinde kurtulduk. Tekniktürk ekibine teşekkür ederiz.

    Günce Yıldırım
  • Bahçelievler Böcek İlaçlama

   İstanbul'un en kalabalık ilçelerinden biri olan Bahçelievler, komşusu olduğu Bakırköy, Küçükçekmece, Bağcılar ve Güngören gibi yerleşimin yoğun olduğu bir bölgedir. Diğer bölgelere göre daha planlı bir yerleşime sahip olan Bahçelievler, Yenibosna Sanayi Sitesi ile Türkiye'nin ilk sanayi sitelerinden birine ev sahipliği yapmıştır. Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevziçakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 mahalleden oluşan ilçede, hızlı yapılaşmayla aynı oranda nüfus artışı da gerçekleşmiş, özellikle taşınma sırasında ortaya böcek ve haşere türleri, diğer semtlerde olduğu gibi Bahçelievler’de ilaçlama servisi ihtiyacını doğurmuştur.

   Bahçelievler Haşere Kontrolü
   Haşere ile mücadelede birçok yöntem bulunmaktadır. Bunun için gerekli olan öncelikle bir keşif çalışmasıdır. Evinizi istila eden türleri ve onların barınabileceği yerlerin ayrıntılı bir çalışma ile ortaya konup, sonrasında doğru mücadele türünün seçilmesi gerekmektedir. Bahçelievler'de özellikle okullarda bit riski görülebilmektedir. Bit ile mücadele yöntemi olarak çeşitli bireysel çabalarda bulunulsa da kapsamlı bir ilaçlama mecburidir. Bit istilası toplu yaşanılan yerlerde sıklıkla karşımıza çıkabilmektedir. Vücut ve saç bitleri olarak iki türü bulunan bu haşere, kişiden kişiye çok çabuk yayılım gösterdiği için geç kalmadan bit, ilaçlama ile kontrol altına alınmalıdır.
   Bahçelievler ilçesinde bulunan evlerde karşımıza çıkan bir diğer istenmeyen misafir ise karıncalardır. Gerekli önlemler alınmadığında oldukça kısa bir süre içinde eviniz karınca istilâsına uğrayabilir. Bireysel yöntemler genelde görünürde bulunan karıncalar için bir çözüm sağlarken, asıl problemin kaynağı olan koloni ve yuvalarına müdahale edemez. Karınca ilaçlama için alacağınız profesyonel bir destek, sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.

   Bahçelievler Fare ve Böcek İlaçlama
   Bahçelievler semtinin bir diğer sorunu olan farelerin birçok türü bulunmaktadır. Lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi gibi hangi türün ağırlıklı olarak giriş yaptığı tespit edildikten sonra giriş yolları belirlenerek ev ve apartmanlara uygun fare ilaçlama metodları uygulanır. Bahçelievler'de görülen hamam böceği, tesbih böceği, pire gibi diğer türler için de böcek ilaçlama servisine ihtiyaç duyulmaktadır.

   Tekniktürk'ün Bayer Koruma Programı ile tescillenmiş yüksek kalite uygulamaları tüm İstanbul'da olduğu gibi Bahçelievler'de de aynı fiyat ile hizmet vermektedir. Siz de Tekniktürk ile irtibata geçerek kemirgen ve haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •