X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Evimin kendi halimde bir şeyler ektiğim küçücük bir bahçesi var. Bazen birkaç tane akrebe rastlıyordum, ama pek ciddiye almamıştım. Ama çoğalmaya ve evin içine girmeye başladılar. Nasıl engel olacağımı bilemiyordum ve çok korkuyordum. Tekniktürk ‘ü çağırdım ve bahçeme hiç zarar vermeden akrep sorunun çözdüler. Gerçekten minnettarım.

    Raziye Çiçek
   • Beykoz’daki ahşap villamızda tahta kurtları eşyaları, evin ahşaplarının içini boşaltmaya başlamışlar, biz fark edene kadar her yeri sarmışlar. Tekniktürk’ü çağırdım. Entegre Haşere Kontrol Sistemleri ile sorunu çözüp, sürekli gözetim altında tuttular.

    Halim Şimşek
   • Sitemizin parkında köpeğimi gezdirirken pire bulaşmış ve onu eve taşımış. Her yerimiz pire olmuştu. Baktım olacak gibi değil hemen Tekniktürk böcek ve haşere ilaçlama ekibi çağırdım. Pireden eser kalmadı.

    İlkay Binbaş
  • Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

   Doğal güzellikleri ve tarihi önemi ile dünyanın gözbebeği İstanbul, Roma İmparatorluğu, Latin İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu’na başkentl olmuş, birçok kültüre ev sahipliği yapmış kozmopolit bir şehirdir. Anadolu Yakası İstanbul'un Asya Kıtası üzerinde kalan toprakları için kullanılan tabirdir. Çok kültürlülüğü, geçim kaynaklarının çokluğu, turizmin yoğun olması gibi birçok nedenden dolayı çok rağbet gören, nüfusu gittikçe artan, büyüyen İstanbul’da Anadolu Yakası da gittikçe cazibe merkezi haline gelmiştir.

   Büyük Şehrin Büyük Sorunları
   Tartışılmaz ki bu yoğun şehrin en az kendi kadar yoğun sorunları da vardır.
   Çok farklı dokuları bir araya getiren bu şehir, çok farklı böcek ve haşere türlerini de bir araya getirir. Marmara Denizi boyunca uzanan sahilde yer alması nedeniyle yoğun nem alan İstanbul, eski ahşap yapılarının olması, sokak hayvanlarının çokluğu, yoğun kalabalık yapılaşma gibi etkenler evlerde, iş yerlerinde sık sık böcek ve haşere sorununun yaşanmasına sebep olur. 

   Bol Yeşil, Bol Nem, Bol Böcek ve Haşere
   Avrupa yakasına nazaran daha yeşil ve daha zengin bir doğaya sahip olan Anadolu Yakası’nda Beykoz, Üsküdar, Kadıköy gibi eski yerleşim yerlerinde akrep, fare, hamam böceği, tarta kurdu, bit, pire kene gibi böcek, haşere ve kemirgen istilaları olabilir. 
   İstanbul’daki yoğun şehirleşmeye rağmen hala köy olmayı koruyabilen Şile gibi bölgelerde de tarım alanlarının ve ormanlık arazilerin yoğunluğu nedeniyle, evlerde sık sık akrep, çıyan, fare gibi böcek haşere ve kemirgen sorununa rastlanır.
   Bu güzel şehirde, kendinizin ve ailenizin sağlığını tehlikeye atacak böcek ve haşerelerin istilasına uğrayıp huzurunuzu kaçmasına izin vermeyin. Böcek ve haşereleri fark ettiğiniz anda Tekniktürk uzman ekiplerinden yardım isteyebilirsiniz. 

   Her Yer Tek Fiyat
   Anadolu Yakası’nın daha şehirleşmiş yüzü Tuzla, Pendik, Kartal, Maltepe, Ümraniye, Sancaktepe gibi ilçelerde iş merkezleri ve yeni yerleşimler bulunur. 
   Evinizde ya da işyerinizde karşılaşacağınız herhangi bir böcek sorunu için İstanbul’un her yerine hizmet götüren Tekniktürk uzman ekibinden yardım alabilirsiniz.
   Blok site yoğunluklu olan Ataşehir, Çekmeköy gibi bölgelerde de yaşanan herhangi bir böcek, haşere ve kemirgen sorunu için İstanbul’un her yerinde aynı fiyatın geçerli olduğu Tekniktürk’e başvurup, kapsamlı çalışmalarını güvenle izleyebilirsiniz.

   Entegre Haşere Kontrolü 
   Bayer Koruma Programı çerçevesinde Dünya standartlarında hizmet veren Tekniktürk, “Entegre Haşere Kontrolü” ile böcek ve haşere sorunlarınıza bütünsel bir yaklaşım sunar. Yalnızca böcek ilacı sıkarak veya zehir koyarak değil, bununla birlikte yapısal ve çevresel sorunları da ortadan kaldırarak, daha kalıcı bir şekilde çözülmesini sağlayacak bütünleşik tedbirler sunan Entegre Haşere Kontrolü ile haşere istilalarına karşı en güvenli, en etkili, en ekonomik ve en kalıcı çözüm sağlanır.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •