X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Üsküdar Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Yeni taşındığımız evimizin bahçesinde rastladığımız akrepler, eşimi ve beni çok tedirgin etti. Hemen yardım istediğimiz Tekniktürk ekibi, akreplerin yaşam alanlarını belirleyip, yeni bir düzenlemeyle akrepleri uzaklaştırdılar. Yeni evimizde artık içimiz rahat bir şekilde oturabiliriz.

    Hande Çetin
   • Ahşap müstakil evimize dadanan dadanan tahtakuruları ciddi anlamda huzurumuzu kaçırmaya başlamıştı. Kendi ürettiğimiz çözümler işe yaramayınca profesyonel yardım aldık. Geleceğe yönelik önlemler konusunda da tavsiyelerde bulunan Tekniktürk sayesinde bir daha aynı sorunu yaşamadık.

    Fehmi Karatay
   • Evimde rastladığım, başlangıçta bana önemsiz gibi görünen hamam böcekleri kısa süre içinde tüm evi sardı. Eczaneden satın aldığım zehirli yemler işe yaramayınca Tekniktürk böcek ilaçlama servisini çağırıp hamam böceklerinden tamamen kurtuldum.

    Mehmet Kul
  • Üsküdar Böcek İlaçlama

   İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan Üsküdar, İstanbul Boğazı’na olan manzarası, şirin sahili ve doğal güzellikleriyle geniş bir alana yayılan keyifli bir yerleşim yeridir. İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden biri olan Üsküdar birçok tarihi yapıya da ev sahipliği yapmaktadır. Eski, tarihi yapıları ve doğa ile iç içe olması, yoğun nem alması etkeni ile birleşince böcek ve haşere sorunun çok yoğun yaşandığı bir yer haline gelir. 

   Ahşap Sever Böcek ve Haşerelere Karşı 
   Üsküdar Merkez, Beylerbeyi, Kuzguncuk, Altunizade, Çengelköy, Salacak gibi eski mahallelerinde bulunun ahşap evlerde hem evlerin eski olması, hem de ahşap yapısı nedeniyle böcek ve haşere sorunu görülür. Ahşap evlerde özellikle görülen tahta kurdu, ağaç kurdu gibi böcek ve haşereler Üsküdar’ın nostaljik havasında yaşayan ev sakinlerine huzursuzluk vermektedir. Eşyalarınıza dahi zararı dokunabilecek bu tür böcek ve haşereleri zaman kaybetmeden bir uzman yardımı alıp uzaklaştırmanız gerekir.

   Nem Varsa Böcek Var 
   Marmara Denizi’ne kıyısı bulunan Üsküdar, yoğun nem alan bir bölgedir ve bu sebeple nemli yerleri seven hamam böceği, örümcek gibi tüm evinizi sarma tehlikesi olan böcek ve haşere sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Tüm evinize ve apartmana yayılmadan, hem kendi ailenizin, hem de komşunuzun sağlığını koruma sorumluluğunuzu unutmayın. Bu soruna kalıcı çözüm üreten Tekniktürk uzman ekibi ile böcek ve haşere ilaçlama servisinden destek alabilirsiniz. 

   Doğa ile İç içe Üsküdar
   Üsküdar’ın Acıbadem, Küçük Çamlıca, Sultantepe, Küplüce ve Aziz Mahmut Hüdayi Mahalleleri gibi doğa ile iç içe bahçeli evlerinde şehir merkezi olmasına rağmen, mahalle sakinlerini rahatsız eden akrep, bit, pire ve kene gibi ciddi problem yaratan böcek ve haşereler görülebilir. Evinizde ya da bahçenizde rastladığınız akrep ve çıyan türleri için profesyonel bir ilaçlama hizmeti almanız ciddi sağlık sorunlarının önüne geçecektir. 

   Evcil Hayvanınız Soruna Dönüşmesin
   Üsküdar’da doğal alanların ve park, bahçelerin bolluğu evcil hayvan beslemeyi cazip hale getirir. Ancak evde beslediğiniz kedi ve ya köpeğiniz evinize bit, pire, kene taşıdığı zaman, ağzınızın tadı bozulabilir. Çok hızlı yayılan bit, pire kene gibi haşerelerin varlığını fark ettiğiniz anda doğru bir böcek ilaçlama servisi ile çalışmanız huzurunuzun kaçmasının önüne geçebilir. Tekniktürk, bit ve pire türlerine karşı evinizi ilaçlatmanıza rağmen bıraktıkları yumurtalar yüzünden sorunun yeniden yaşanmasına uyguladığı kapsamlı çalışmalar sayesinde engeller.
   Tekniktürk’ün tüm İstanbul’da aynı fiyatların geçerli olduğu ilaçlama servisi, Bayer yüksek kalite standartlarını içeren kriterlere göre oluşturulmuş Bayer Koruma Programı kapsamında yaşam alanlarınızın kalitesini korumanızda yardımcı olacaktır. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •