X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Küçükçekmece Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Atölyemizde fare pislikleri görmüştük. İlk başta önemsemedik ama sonra kumaşları kemirdiklerini fark edince ilaçlatmaya karar verdik. Tekniktürk çok başarılı iş çıkardı.

    Seyid Çanlı
   • İş yeri yemekhanemizde hamam böceği görülmüştü. Bütün çalışanların yemek yediği bir yerde kabul edilemez durumdu. Tekniktürk sağlıklı ve çevreci bir yöntem izleyerek alanı tamamen temizledi. Alabileceğimiz önlemler konusunda da ayrıntılı bilgilendirdi.

    İsmail Şakrak
   • Eşyalarımızın arasında tahtakurusu olduğunu fark ettik. Öneri üzerine evimizi Tekniktürk’e ilaçlatmaya karar verdik. İlaçlandığı günden beri bir daha problem yaşamadık.

    Şükriye Zamansız
  • Küçükçekmece Böcek İlaçlama

   Küçükçekmece Gölü’ nün etrafına kurulmuş olan Küçükçekmece ilçesi, İstanbul’un batısında yer alır ve gölle birlikte Sazlıdere ve Nakkaş Deresi gibi doğal güzelliklere ev sahipliği yapar. 1990’lı yıllardan itibaren bölgede yükselen bir trend olan toplu konut yapılaşmaları, ilçenin yüzünü değiştirmekle birlikte hızlı bir nüfus artışına sebep olmuştur.
   Bireysel yapılaşmanın yanında, sitelerin de yoğun olduğu Küçükçekmece ilçesi, aynı zamanda büyük bir sanayi bölgesidir. Ulaşım seçeneklerinin çoğalmasıyla da, hem yaşam hem de sanayi bölgesi olarak gittikçe gelişen Küçükçekmece’ de, bulunulan bölgeye ve yapılan faaliyetlere göre çeşitli böcek, kemirgen ve haşerelere rastlanmaktadır.

   Küçükçekmece Ev İlaçlama
   Küçükçekmece’de bulunan konutlarda en sık görülen böcek türleri tahtakurusu, hamam böceği, akrep, pire, kene, örümcek ve karıncadır. Kanarya, Kartaltepe, Kayabaşı, Kemalpaşa, Mehmet Akif, Atatürk, Beşyol, Cennet, Cumhuriyet, Ziya Gökalp, Şamlar, Tevfik Fikret, Sefaköy semtlerinde karşımıza çıkan ve çoğu zaman girdikleri yerde hijyen problemi oluşturan bu haşereler, yiyecek ve içecekleri kirletmek ve dışarıdan mikrop taşımak suretiyle çok çeşitli sağlık problemlerine sebep olabilirler. Haşere mücadele yöntemleri denenmeden önce böceğin türü belirlenmeli, giriş yaptığı noktalar tespit edilmeli ve varsa yuvaları bulunmalıdır. Bunun için de profesyonel ev ilaçlama hizmeti alınmalıdır. Aksi takdirde yapılacak tüm böcek ilaçlama uygulamaları geçici bir çözüm getirecek, bir süre sonra aynı problemlerin tekrar yaşanmasına sebep olacaktır.

   Haşere ilaçlamasına ihtiyaç duyulan diğer bölgeler de siteler ve toplu konutlardır. Esenler 1. Etap, Esenler 2. Etap, Halkalı Toplu Konutlar, Halkalı Altınşehir, Soyak Olympiakent gibi bahçeleri, oyun alanları ve yeşillikleriyle cazip birer yaşam merkezi haline gelen bu bölgelerde pire, kene ve akrep gibi haşereler kolaylıkla dışarıdan eve taşınabilmektedir. Özellikle çocuklu ailelerin, evin küçük üyelerinin güven içerisinde oyun oynayabilmeleri için seçtikleri bu yaşam alanlarının, düzenli bir site ilaçlaması ile hijyenik hale getirilmesi ve böceklerden temizlenmesi gerekir. 

   Küçükçekmece İş Yeri İlaçlama
   Küçükçekmece ticari ve sanayi faaliyetlerin yoğun olduğu bölgedir. Özellikle İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde birçok farklı alanda faaliyet gösteren fabrika, atölye ve dükkan bulunmaktadır. İş yerlerinin birbirine oldukça yakın olduğu ve sokak ile temasın bol olduğu sanayi bölgelerinde ortaya çıkan böcek, haşere ve fare gibi kemirgen türlerine karşı iş yeri ilaçlama hizmeti alınması, hem maddi kayıpların önüne geçip üretim verimine olumlu etkide bulunacak; hem de çalışanların sağlığını korumada yardımcı olacaktır.

   Tekniktürk’ün Küçükçekmece için sunduğu ilaçlama servisi, tüm İstanbul ile aynı fiyattadır. Bayer Koruma Programı ile kalitesi tescillenmiş olan Tekniktürk ile irtibata geçin ve tüm böcek, haşere ve kemirgen problemlerinize kalıcı çözüm bulun.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •