X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Atölyemizde uzun süredir hamam böcekleriyle mücadele ediyorduk. Zaman geçtikçe komşu atölyelere de yayılmaya başladılar. Bunun üzerine Tekniktürk’ü aradık ve kısa sürede böceklerden kurtulduk.

    Halil Karaduman
   • Evimizde fare pisliklerini görmemizle Tekniktür’kü aramamız bir oldu. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.

    Coşkun Yağlı
   • İş yerimizin deposuna fareler giriyordu. Yemler fayda etmeyince ilaçlama hizmeti almaya karar verdik ve öneri üzerine Tekniktürk ile çalıştık. Teşekkürler

    Kamil Görgülü
  • Gaziosmanpaşa Böcek İlaçlama

   Gaziosmanpaşa, son dönemlerde İstanbul’un en çok dikkat çeken bölgelerinden biridir. Yakın zamana kadar gecekondulaşmanın fazla olduğu ilçede artık modern yapılar yükselmeye başlamıştır. Her geçen gün yapılan yeni yatırımlarla yepyeni bir yüze kavuşmaya başlayan Gaziosmanpaşa, kentli yüzünü hızla geliştirmeye devam ettirmektedir. Arnavutköy ve Sultangazi’nin ayrılmasına kadar Türkiye’nin en kalabalık ilçesi olma özelliğini koruyan Gaziosmanpaşa’da nüfus yoğunluğu hala oldukça fazladır. Kentsel dönüşümle birlikte her geçen gün daha da modern yapılara kavuşsa da özellikle eski yapıların çoğunlukta olduğu bölgelerde ve üretim merkezlerinde haşere, böcek ve çeşitli kemirgenlere rastlamak mümkündür.

   Gaziosmanpaşa Haşere İlaçlama
   Gaziosmanpaşa’nın Beşyüzevler, Küçükköy ve Taşlıtarla semtlerinde ortaya çıkan hamam böceği, tahtakurusu, pire, kene gibi böcekler insan sağlığını tehdit etmektedir. Haşereler fark edilmediği veya zamanında müdahale edilmediği zaman bir anda evinizi veya iş yerinizi istila edebilirler. Doğru adımlar atılmazsa mücadelesi oldukça zordur. Haşere ile mücadele yöntemi için ilk önce böceğin türü belirlenmelidir. Bunun için ise uzman bir destek alınmalı ve ilaçlama hizmeti sunacak olan servisin mekanınızda ayrıntılı bir inceleme yapması gereklidir. Böceklerin giriş noktaları ve yuvaları belirlendikten sonra en uygun böcek ilaçlama yöntemi belirlenir ve ilaçlamanın ardından gözlem aşamasına geçilir. Bu sayede haşerelerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.
   Gaziosmanpaşa’da birçok imalathane, atölye ve iş yeri bulunur. Atölyeler çoğunlukla açık yapılar olduğu için hamam böceği gibi haşereler için açık hedef halindedir. Etrafta barınmaları ve içeriyi istila etmeleri kaçınılmazdır. Uygun iş yeri ilaçlama hizmeti alınması bu tip böceklerin iş yerlerinden temizlemesine yardımcı olarak civarda bulunan yerlere sıçramasını da engeller.

   Gaziosmanpaşa Fare İlaçlama
   Fareler oldukça sinsi kemirgenlerdir. Yuvalarını tespit etmek ve yakalamak zor olabilir. Gaziosmanpaşa’da yer alan ev ve iş yerlerinde çatı faresi, lağım faresi ve ev faresi hem hijyen açısından problem oluşturmakta hem de eşyalara zarar vermektedir. Bireysel fare ilaçlama yöntemleri denense de farelerin yaşam alanlarına giriş yerleri ve onları mekana çeken faktörler tespit edilip ortadan kaldırılmadığı müddetçe kalıcı çözümler bulmak zordur. Bunun için profesyonel fare ilaçlama hizmeti almak ve sürdürülebilir uygulamalarla yaklaşılması gerekmektedir. 
   Tekniktürk’ün 46 yıllık tecrübesi ve Bayer Koruma Programı ile tescillenmiş uzmanlığı, Gaziosmanpaşa’da da İstanbul’un tüm ilçelerine olduğu gibi aynı fiyatlarla hizmet vermektedir. Ev ve iş yerlerinizdeki böcek, haşere ve farelerden kurtulmak için Tekniktürk ile irtibata geçin, uzman ekibimiz hemen gelip incelemeleri başlatsınlar.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •