X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Ataköy Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Evimde uzun zamandır var olan karıncalardan ne yaptıysam kurtulamadım. En sonunda etkili çözüm teknikleri üreten Tekniktürk’ü arayıp rahat ettik.

    Nesrin Savaş
   • Parkta çimlere yuvarlanıp pirelenen köpeğimizden tüm eve pire bulaştı. Çocuklar için tehlikeli olmaya başlayan pireler Tekniktürk ile tamamen kayboldular.

    Melike Sade
   • Çok basit bir sorun olarak gördüğüm karıncalar mutfağımda ciddi sorun teşkil etmeye başlamıştı. Kendi kendime uyguladığım karınca ilaçları bir süre işe yarasa da sorun kendini tekrar ediyordu. Yardım istediğim Tekniktürk uzman ekibi gelip karıncaların giriş yerlerini tespit edip, sorunumu kökten çözdüler.

    Nadide Akçay
  • Ataköy Böcek İlaçlama

   Ataköy, İstanbul'un Bakırköy ilçesine bağlı bir semt olup, Türkiye’de uygulanmış ilk uydu kent projelerinden biridir. Ataköy, 70’li yıllardan beri yoğun bir yaşam merkezi haline gelmiştir ve bugünkü haliyle büyük bir alana yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla, ortalama bir ilden fazla nüfusu barındıran bir yerleşimdir. İstanbul’un en lüks semtlerinden biri olmasına rağmen apartman bloğu yapısı, kalabalık olması ve park, bahçe ve yeşil alanlarının yoğun olması sebebiyle, evlerdeki ve apartmanlardaki böcek ve haşere istilaları, semt sakinlerinin konforunun bozulmasına sebep olabilir. Hamam böceği, pire, kene, sinek, karınca, örümcek ve bu gibi haşereler küçük çapta başa çıkılabilir gibi görünmesine rağmen, her zaman kendini tekrarlayıp, devamlı bir sorun haline gelmesine izin vermeden profesyonel destek alabilirsiniz.

   Müstakil, villa tipi evler kapalı döngülerinden dolayı böcek ve haşerelerle mücadeleyi daha kolay kılarken, apartman ve site bloklarında evler birbirine yakın olduğundan daha kapsamlı bir mücadele gerektirir. Yan komşunuzdaki haşere problemi çok kısa bir zamanda sizin de probleminiz haline gelebilir. Bu sebeple evinizin hijyenini bozacak hamam böceği, pire, kene, sinek, karınca, örümcek ve bu gibi haşereler için kesin çözüm profesyonel böcek ilaçlama servislerinde gizlidir.

   İstilacı Hamam Böceklerine Karşı 
   Bir tane bile hamam böceği görmüş olmanız, hamam böceği kolonisinin evinizi mesken edindiğini gösterir. Ev ortamlarında daha sık görülen alman hamam böcekleri, çok sık ürerler ve kısa zamanda önüne geçilmez bir hal alabilir. Gıda zehirlenmelerinde % 95 rol oynayan hamam böceği, sağlığınızı ciddi olarak tehdit eder. Böceklerden kurtulmak için uyguladığınız yöntemler, yan komşunuzda hamam böceği olduğu sürece bir işe yaramayacaktır. 

   Yenilmeyen Savaşçılar, Karıncalar ve Örümcekler 
   Açıkta unuttuğunuz bir yiyeceğe dadanan, evinize gizli bir giriş bulan karıncalar ve her yere hızlıca ağ kuran örümceklerle başa çıkmak kolay gibi görünse de sanıldığı gibi olmayabilir. Gizli girişlerini bulamadığınız sürece sorun büyüyebilir, evinizin her yerini karıncalar istila edebilir. Nereden geldiği çok zor anlaşılan ve ne yaparsanız yapın, yeniden yollarından gelecek olan karıncalara karşı en iyi savunma, kapsamlı bir haşere kontrol planıdır. Siz de en iyi korunma ve bilimsel bir hizmet için, “Bayer Koruma Programı” üyesi Tekniktürk’ü arayabilir ve karıncaların evinizde bulunma amaçlarına uygun olarak teknisyenlerimizin probleminizi özel olarak ele almasına izin verebilirsiniz.

   Ataköy'de tüm İstanbul için aynı olan ilaçlama fiyatları ile Bayer Koruma Programı dahilinde kalite sunan Tekniktürk sayesinde ayrıcalıklı bir hizmet almak için hemen uzman ekibimizle irtibata geçin.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •