X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Pendik Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Son zamanlarda gece evimizden tıkırtı sesleri geliyordu. Sonra kilerimizde fare pislikleri bulduk. Birkaç ilaç yerleştirsek de, paketleri kemirdiklerini görünce her şeyi atmak zorunda kaldık ve profesyonel yardım almaya karar verdik.

    Şevval Malikli
   • Apartman katlarında hamam böcekleri vardı. Evlere girmelerine vakit vermeden Tekniktürk ile irtibata geçtik ve tüm apartman ilaçlandı.

    Veysel Arak
   • Karıncaları pek önemsemezdik ama çocuk odasında da görünce, bebeğimizin sağlığı için eşimle birlikte bütün evi ilaçlatmaya karar verdik. Tekniktürk ile bu sayede tanıştık ve gayet güzel bir iş çıkardılar. Teşekkür ederiz.

    Gülnur Karasaz
  • Pendik Böcek İlaçlama

   Marmara Denizi’nin kıyısında bulunan Pendik ilçesi 6-7 binlik tarihiyle İstanbul’un eski ilçelerinden biridir. Ulaşım imkanlarının artması dahil, son yıllarda yapılan yeni yatırımlar ile nüfus yoğunluğu artan Pendik, gittikçe gelişmekte ve kent yaşamına dahil olmaktadır.
   Pendik’te yeni yapıların yanında eski binalar da göze çarpmakta ve eski altyapıyı kullanan bu yerlerde özellikle yaz aylarında böcek, haşere ve kemirgen türleri ortaya çıkmakta, ev ve işyerlerine dadanmaktadır.

   Pendik Böcek İlaçlama
   Bahçelievler, Çamçeşme, Çarşı, Dolayoba gibi semtlerde sıklıkla görülen karınca, örümcek, pire, kene, kırkayak, tahtakurusu ve hamam böceği gibi türler hijyenik koşulları olumsuz etkilemektedir. Özellikle bahçeye sahip evlerde ortaya çıkan akrep, pire, kene, çıyan gibi haşereler ise hijyen problemlerinin yanında aynı zamanda da ciddi sağlık problemlerine zemin hazırlar. Herhangi bir sorun yaşamadan önce ev ilaçlama hizmeti alarak evlerde güvenliğin ve temizliğin sağlanması, ileride yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçmeye yardımcı olur. 
   Esenyalı, Şeyhli, Yayalar, Yenişehir gibi semtlerde bulunan evlere dadanan hamam böcekleri ise ilçe genelinde problem oluşturur. Alman hamam böceği ve Amerikan hamam böceği olmak üzere iki farklı türü bulunan bu haşerelere karşı, bireysel hamam böceği ile mücadele yöntemleri yetersiz kalmakta ve uzman bir yardım almak gerekmektedir. Hamam böceği ilaçlama hizmeti verilmeden önce, çok boyutlu bir keşif çalışması yapılması ve böcekleri yapıya çeken koşulların ortadan kaldırılması sürekli bir çözüm sağlamaktadır.

   Pendik Fare İlaçlama
   Hem eşyaları kemirmeleri, hem de girip çıktıkları yerlerdeki mikropları yaşam alanlarımıza taşımaları sebebiyle, fare ile mücadele yöntemleri oldukça başvurulan bir konudur. Ancak marketlerden alınan ilaçlı yemler genelde kalıcı bir çözüm sağlamaktan uzaktır. Çatı faresi, lağım faresi, ev faresi gibi birbirinden farklı türleri bulunan ve buna göre farklı alışkanlıklara sahip olan farelere karşı, etkili bir fare ilaçlaması yapılması şarttır. Hem ev ve apartmanlarda; hem de bakkal, fırın gibi çeşitli dükkanların hijyen koşullarını kritik şekilde etkileyen farelere karşı kalıcı çözümler bulmak için, uzman fare ilaçlama şirketlerinin ev ve iş yeri ilaçlama servislerinin yardımına başvurulmalıdır.

   Bayer Koruma Programı ile kalitesi tescillenmiş bulunan Tekniktürk’ün Pendik için ilaçlama fiyatları, tüm İstanbul ile aynıdır. Hemen Tekniktürk ile irtibata geçin böcek, haşere ve fare problemlerinize çözüm bulun.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •