X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Beylikdüzü Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Köpeğimizi parkta gezdirirken bulaşan keneler evimizi sarmıştı. Hemen evi boşaltıp Tekniktürk’e emanet edip, tertemiz geri aldık.

    Tahir Alan
   • Evimde arada bir gördüğüm hamam böcekleri çoğaldı ve tüm evime dağıldı. Diğer komşularımda da var olan hamam böceği sorununu Tekniktürk’e apartmanı ilaçlatarak son buldu.

    Lale Biçener
   • Sitenin bahçesinden sürekli evimize örümcek giriyordu. Önceleri bir sorun oluşturmazken yavaş yavaş ciddi bir hal aldı. Bizi ısırmaya başladılar. Tekniktürk’ü çağırıp evi ilaçlattık daha sonra da Tekniktürk uzmanlarının önerisi ile örümceklerin giriş yerlerini kapattık. Bir daha da aynı sorunla karşılaşmadık.

    Derya Ulus Çamlı
  • Beylikdüzü Böcek İlaçlama

   Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan Beylikdüzü, İstanbul'un en kozmopolit ilçelerinden biridir. Geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ve yeşil alanları ile planlı kentleşmenin hakim olduğu Beylikdüzü; aynı zamanda kişi başına 10 m²'yi aşan yeşil alanları ile bir Avrupa kenti standardındadır. Cumhuriyet Mahallesi ve Adnan Kahveci Mahallesi arasında yer alan Yeşil Vadi Botanik Parkı, semtin yeşillenmesine büyük katkı sağlayıp, cazibe merkezi oluşturur. Fakat Beylikdüzü’nün kaliteli yaşam standardı ne yazık ki haşere sorunun önüne geçememektedir. Beylikdüzü sakinleri apartmanlarda sıklıkla rastlanan örümcek, böcek ve haşere sorunlarından şikayet edebilmekte, özellikle apartman boşluklarına yuva yapan hamam böcekleri bütünsel bir yaklaşımla çözüm aranmadığı sürece sürekli karşılan bir sorun olmaya devam etmektedir. Evinizde rastladığınız herhangi bir böcek, karınca, pire, kene gibi haşerelerin sizin ve ailenizin yaşam kalitesini etkilemesini istemiyorsanız, kalıcı çözümler üreten uzmanlar ile görüşmelisiniz. 

   Geniş bir sahile sahip olan Beylikdüzü’nde genelde hakim olan nemli hava, böcek ve haşerelerin sevdiği ortamları oluşturur. Genel hijyeni sağladığınız evinizde nerden geldiğini anlamadığınız ve fark etmediğiniz yerlere, döşeme altlarına, dolap aralarını mesken edinmiş, nemli ortamları seven örümcek, karınca, hamam böceği ve benzer böcek ve haşerelere rastlayabilirsiniz. Sorunun büyümemesi için kapsamlı bir çalışmayla yuva edindikleri yerleri fark etmek ve temizlemek gerekir.

   Beylikdüzü’nün yeşillenmesine katkı sağlayan büyük Yeşil Vadi Botanik Parkı ve bu gibi yeşil alanlar doğal yaşam alanlarını artırır ve zaman zaman evlere böcek ve haşere taşınmasına sebep olur.
   Beylikdüzü ilçesinde evcil hayvanları olan ev popülasyonun yoğunluğu, özellikle pire ve kene sorununu yanında getirir. Park ve bahçelerde oynayan evcil hayvanlarınıza bulaşan kene ve pireler, gerekli tedbirler alınmazsa ciddi sorunlar oluşturabilir. Keneler kanla beslendiklerinden gittikleri her yere Lyme hastalığı, Canine Ehrlichiosis ve Canine Anaplasmosis gibi hoş olmayan hastalıklar taşıyabilir. Bunlar insanlara geçtiğinde, öksürük, bitkinlik veya ateş gibi belirtilerle başlayan ve kalp ve merkezi sinir sistemi hasarı gibi büyük problemlere dönüşebilen ciddi hastalıklara sebep olur. Eğer evcil hayvanlarınızın dolaştığı, barındığı yerlerde bu zararlı haşerelerin istilası yaygınsa, sorunu belirleyecek ve sorunu kökten çözecek seçenekler sunacak profesyonel bir ilaçlama firması çağırmayı düşünebilirsiniz. 

   Haşerelerle ve böceklerle başa çıkayım derken kendinizi, bir aile üyesini veya evcil hayvanınızı yanlışlıkla zehirlememek için, “Bayer Koruma Programı” üyesi profesyonel bir firma ile çalışın. Beylikdüzü’nün, Barış Mahallesi, Büyükşehir Mahallesi, Dereağzı Mahallesi, Sahil Mahallesi, Yakuplu Mahallesi ve diğer tüm mahallelerine kaliteli bir şekilde hizmet veren Tekniktürk, tüm İstanbul için aynı fiyat politikası uygular.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •