X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Bakırköy Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Site içerisinde çeşitli binalarda hamam böceği olduğu farkedildi. Her apartman bireysel olarak ilaçlama yaptıysa da başarılı olunmadi. En sonunda Tekniktürk ile çalıştık ve site genelinde görülen problemin kaynağı bulunarak çözüme kavuşturuldu.

    Veysel Senkardesler
   • Zaman zaman dolap içlerinde fare pisliklerine rastlıyorduk. Koyduğumuz yemler de kalıcı bir çözüm getirmeyince ilaçlama hizmeti almaya karar verdik ve uzun bir inceleme ardından Tekniktürk ile tanıştık. Kaliteli hizmetleri için teşekkür ederiz.

    Ayşegül Ayrikol
   • İş yerimiz adeta karınca istilası altındaydı. Tekniktürk ilaçlaması sonrasında bir daha sıkıntı yaşamadık.

    Egecan Soylu
  • Bakırköy Böcek İlaçlama

   İstanbul'un en gelişmiş ve eski ilçelerinden biri olan Bakırköy, büyük bir yaşam alanı olmasının yanında ticaret merkezleri ve iş yerleriyle de dinamik bir hayata sahiptir. 1990 yılında İstanbul'un en kalabalık semtiyken, günümüzde farklı ilçelere ayrılması yüzünden biraz daha küçülmüş olsa da, yine de oldukça yoğun bir nüfusa sahiptir. Eski ve yeni yapıların bir arada bulunduğu Bakırköy'de bu durum ev ve iş yerlerinin bazı istenmeyen misafirlere ev sahipliği yapmasına neden olabilmektedir. Hamam böceği, fare ve karınca gibi haşere ve kemirgenler başta olmak üzere, farklı böcek ve haşere türlerinin istilasına uğramadan önce gerekli önlemler alınmalı, maddi ve sağlık problemlerinin önüne geçilmelidir.

   Bakırköy Fare İlaçlama
   Binalarda, ev ve iş yerlerinde özellikle maddi zararlara yol açan fareler, zamanında ve doğru bir şekilde kontrol altına alınmalıdır. Fare ile mücadale yöntemleri çoğunlukla kalıcı bir çözüm sağlamamaktadır. Kemirgenler sınıfına giren ve gece yaşayan fareler, oldukça hızlı üreyen hayvanlar olması sebebiyle düzenli olarak kontrol edilmelidir. Bakırköy'ün Basınköy, Cevizlik, Kartaltepe, Osmaniye, Sakızağacı gibi mahallelerinde görüldüğü gibi, Şenlikköy, Yenimahalle, Zeytinlik mahallelerinde de fare gibi kemirgenlere rastlanabilmektedir. Farenin türü ve alışkanlıklarına göre belirlenecek olan fare ilaçlama hizmeti sayesinde, bu sorundan tamamen kurtulmak mümkündür. 

   Bakırköy Böcek İlaçlama
   Bakırköy'de görülen böcek türleri arasında Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği ve karafatmalar ağırlık oluşturmaktadırlar. Hamam böceği ile mücadele yöntemleri oldukça araştırılan bir konudur ancak etkin bir koruma için profesyonel destek alınması gerekir. 
   Bakırköy İş Yeri İlaçlama
   Bakırköy'de çok miktarda ofis ve çeşitli işyerleri bulunmaktadır. İş yerlerinde böcek ve kemirgenlere rastlanması, verilen hizmet kalitesine ve çalışma koşullarına olumsuz etkide bulunacağı için, oldukça dikkatli olunmalı ve zamanında önlem alınarak en küçük belirtide müdahale edilmelidir. 

   Ataköy Böcek İlaçlama
   Bakırköy'ün en önemli mahallelerinden biri de Ataköy'dür. Ağaçlık alanların göze çarptığı ve ferah bir bölge olmasıyla tanınan Ataköy'de zaman zaman görülen fare, hamam böceği, tahta kurusu gibi kemirgen ve böcekler, etkin bir haşere ilaçlama ihtiyacı doğurmaktadır. Bir binada görülen türün bütün siteye yayılma ihtimali göz önünde tutularak, sadece hane bazında koruma değil, site ilaçlama hizmeti ile bütüncül bir koruma sağlanabilir.

   Tüm İstanbul'a aynı ilaçlama fiyatları ile hizmet veren Tekniktürk, Bayer Koruma Programı kapsamında yürüttüğü ilaçlama servisi ile 46 yıllık tecrübesinin birikimini ortaya koymaktadır. Ev ve iş yerlerinizde böcek ve kemirgen türlerine kalıcı çözümler bulmak için bizimle irtibata geçin ve profesyonel ekibimiz hemen gerekli incelemeleri başlatsınlar.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •