X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Şişli Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Nişantaşı’nda köpeğimle birlikte mutlu bir hayat yaşıyorum. Köpeğimin pirelenmesi ise mutluluğumuza gölge düşürmüştü. İnternetten yaptığım araştırmalarla ve satın aldığım en kaliteli pire ilaçlarıyla sorunu çözmeye çalıştım fakat başarılı olamadım. Köpeğimin üzerindeki pireler yok olsa da kısa bir süre sonra yeniden ortaya çıkıyorlardı. Tekniktürk’e başvurduğumda evin, hatta apartmanın her yerinde titiz bir inceleme yaptılar ve pireleri tamamen yok ettiler. Kesinlikle başarılılar.

    Batuhan Seralp
   • İş yerimizdeki hamam böcekleriyle nasıl baş edeceğimizi bilemiyorduk. Daha önce birkaç kere ilaçlama yaptırdık ama hiçbiri Tekniktürk kadar başarılı olamadı. Gerçekten de köklerini kuruttular.

    Ayhan Kotik
   • Ev yemekleri yapan küçük sevimli bir dükkanım var. Dükkanımın mutfağı ile evimin mutfağı benim için birdir. Böceklerin tezgahların üzerinde gezinmesi bu yüzden beni deliye döndürmüştü ama Tekniktürk sorunu kısa sürede çözdü. Artık müşterilerime gönül rahatlığıyla “Afiyet olsun” diyebiliyorum.

    Serap Şişman
  • Şişli Böcek İlaçlama

   İstanbul’un en güzel ilçelerinden biri olan Şişli, yaşam standardı yüksek yaşam yerlerinden biri olarak değerini yıllardır korumaktadır. Büyükdere Caddesi üzerinde birbiri ardına açılan plazalar ve iş merkezleri Şişli’yi İstanbul’un önemli finans merkezlerinden biri yaparken, Beyoğlu ve Beşiktaş gibi ilçelere olan kısa mesafesiyle kültürel faaliyetlere ve eğlence hayatına yakınlığıyla Şişli’yi cazip bir yerleşim bölgesi yapmıştır.
   Temiz, refah ve güler yüzlü kavramlarıyla anılan Şişli, bilinçli halkı ile böcek ilaçlama faaliyetlerine de önem vermektedir. İrili ufaklı iş yerleri hizmet kalitesini arttırmak için haşere ilaçlamayı bir lüks değil; bir ihtiyaç olarak kabul etmişlerdir. Kalabalık bir nüfusa sahip olan Şişli’ nin merkezi bölgeleri dışında ara sokaklarından açık alanlarına kadar her yerde görülebilecek hamam böceği, kalorifer böceği gibi haşerelerin yanında pireler de önemli bir tehdit oluşturabilmektedir. 

   Şişli Böcek İlaçlama Servisi
   Nişantaşı, Bomonti, Elmadağ, Kurtuluş, Pangaltı, Okmeydanı, Zincirlikuyu gibi İstanbul’un en yoğun semtleri Şişli bünyesindedir. Şişli’de yaşayan insanların kedi ve köpek sevgileri ise hem sokaklarda hem de evlerde pire sorununu da beraber getirir. Bu yüzden Şişli’de belli aralıklarla pire ilaçlama yaptırılması zorunludur. 
   Okmeydanı gibi iş merkezlerinin yoğun olduğu semtlerde ise daha çok hamam böceği ve kalorifer böceği istilaları ile savaşmak gerekir. Hijyenik ve sağlıklı bir çalışma ortamının sağlanması kadar, müşterilere kaliteli bir hizmet vermek en gözde semtlere sahip Şişli için son derece önemlidir. Alışverişin hayatının kalbi sayılabilecek Nişantaşı’ nda dolaşan karafatmalar semtin değerini ve kalitesini bozar. Şişli’de haşere ilaçlamasının yapılması ile ilçedeki huzurun standardı da korunmuş olunur.

   Haşere ve pirelere kesin çözüm
   Tekniktürk’ün haşere kontrol ve ilaçlama hizmetleri ile, Şişli’deki iş yerlerinde ve evlerde sağlıklı bir ortamın sağlanması mümkündür. Bayer Koruma Programı üyesi Tekniktürk, ilaçlama yapılacak alanda haşere kontrolü yaparak haşere türlerini tespit eder ve ona uygun ilaç ve ilaçlama yöntemleri ile haşereleri kesin bir şekilde yok eder. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •