X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Fatih Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Bir süredir dükkanda böceklere rastlıyorduk. Birkaç ilaçlama şirketi denedik ancak yanlış ilaçlama yapılıyormuş. Tekniktürk’ten hizmet alınca böceklerin Alman hamam böceği olduğunu öğrendik ve ona göre bir ilaçlama yapıldı.

    Ali Suruçlu
   • Yan binamızda fareler vardı. İlk önce önemsemedik, sonra bizim binamıza da girip çıkmaya başladılar. Tekniktürk bütün bölgeyi gelip inceledi. İlaçlama sonrasında ne yan binamızda ne de kendi tarafımızda farelere rastlamadık.

    Yavuz Kırpık
   • Evin içi karıncadan geçilmiyordu. Koyduğumuz yemler de bir işe yaramayınca ilaç firması araştırdık. Tekniktürk’ten aldığımız hizmet sayesinde istiladan kurtulduk.

    Canan Korumacı
  • Fatih Böcek İlaçlama

   İstanbul şehrinin kurulduğu, "Tarihi Yarımada"yı da kapsayan büyük bir ilçe olan Fatih, 2008 yılında Eminönü’yü de içine alarak bu bölgenin tek ilçesi haline gelmiştir. Oldukça merkezidir, nüfus yoğunluğu fazladır. Tarihi yapılarıyla dikkat çeken ve turistik merkezleri oldukça fazla olan Fatih’te, en başta Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii, Kapalıçarşı olmak üzere sayısız tarihi yapı bulunmaktadır. Ev ve iş yerleri, turistik merkezleri açısından zengin bir ilçe olan Fatih’te yerleşim eski olduğu için, çeşitli haşere ve kemirgenler yapılara dadanarak halk sağlığını tehdit edebilirler. Bunun için önceden önlem alınmalı ve herhangi bir zararlı türle karşılaşıldığında zararın önüne geçmek ve diğer yapılara sıçramasını önlemek amacıyla hemen ilaçlama hizmetine başvurulmalıdır.

   Fatih İş Yeri İlaçlama
   Cağaloğlu, Edirnekapı, Aksaray, Eminönü, Fındıkzade, Laleli, Tahtakale, Mahmutpaşa, Unkapanı gibi semtler ticari faaliyetlerin yoğunlukta olduğu yerlerdir. Birbirine yakın dükkanlar, sevkiyat merkezleri ve çeşitli alanlarda faaliyet gösteren iş yerleri bu bölgelerde bir arada bulunur. Herhangi bir dükkanda ortaya çıkan haşere türü kolaylıkla diğer yerlere de sıçrayabilir ve çoğalabilir. Hamam böceği, pire, tahtakurusu gibi haşerelerin görüldüğü anda ilaçlama servisi çağırılması hem iş yerinin hem de bölgenin hijyenini korumaya yardımcı olur. Haseki, Cerrahpaşa gibi hastanelerin ve sağlık merkezlerinin ağırlıklı olduğu semtlerde ise hijyen faktörü daha da kritik noktadadır ve herhangi bir fare veya böcek türüne rastlanması, ciddi problemlerin varlığını gösterebilir. Tekniktürk’ten alacağınız böcek ilaçlama hizmeti ile haşerelerin giriş yerleri, besin kaynakları ve kolonileri tespit edilerek bunlara göre bir haşere ilaçlama metodu uygulanır ve sürekli bir çözüm sağlanır.

   Özellikle Sultanahmet, Beyazıt gibi Fatih’in turistik yerlerinde verilen hizmetin kalitesi ve hijyen koşulları halk sağlığı açısından önem taşımaktadır. Herhangi bir fare veya haşere görülmesi durumunda, uygun ilaçlama hizmeti için profesyonel bir kuruluştan yardım alınması hızlı ve sorunsuz bir çözüm sağlar.

   Fatih Ev İlaçlama
   Fatih’te yerleşim yerleri birbirine oldukça yakındır. Atikali, Balat, Cankurtaran, Cibali, Karagümrük, İskenderpaşa, Silivrikapı, Yavuz Sultan Selim gibi semtlerdeki bitişik binalar böcek, haşere ve kemirgenlerin çabuk yayılmasını tetiklediği gibi, bu türlerin barınıp beslendikleri yerleri tespit etmeyi de zorlaştırabilir. Bu sebeple profesyonel böcek ilaçlama hizmeti almak gerekir. Hamam böceği, fare, bit, pire, karafatma, akrep, karınca gibi her türe özel ilaçlama yöntemleri bulunmaktadır ve evinizde ortaya çıkan sorunun kaynağına inerek etkin bir ilaçlama yapılması için ev ilaçlama hizmeti alınması kesin çözüm getirir.

   Bayer Koruma Programı dahilindeki Tekniktürk, tescilli uzmanlığı ile Fatih ilçesinde tüm İstanbul ile aynı fiyatlarda hizmet garantisi vermektedir. Tekniktürk’ü arayın, böcek ve haşerelerden tamamen kurtulun.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •