X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Beykoz Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Çocuklarımızın oyun alanı olan bahçemizde kene ve pire gibi böcekleri görmek bizi huzursuz ediyordu. Tekniktürk ile ilaçlama yaptıktan sonra artık içimiz rahat.

    Semra Songezen
   • Evimizin çatı katında fare pislikleriyle karşılaşmamız sonrasında Tekniktürk’e danıştık ve eve gelen ekipleri yuvayı tespit edip soruna çözüm üretti.

    Çisem Demiryumruk
   • Apartman boşluğunda gördüğümüz hamam böceklerinin eve de taşınmasından korktuğumuz için Tekniktürk firmasının haşere ilaçlama hizmetini aldık ve şimdi içimiz daha rahat.

    Anıl Kolgezen
  • Beykoz Böcek İlaçlama

   Kocaeli Yarımadası’nda bulunan Beykoz, İstanbul Boğazı, Karadeniz, Şile ve Üsküdar’a komşudur. İstanbul’un en eski ilçelerinden biri olmasına rağmen hala doğayla iç içedir. Temiz havası ve ferah mahalleleri ile İstanbul’un nispeten bakir köşelerinden biridir. Bu durum bir yandan eşsiz bir ayrıcalıkken, bir yandan da bazı doğal reaksiyonları beraberinde getirmektedir. Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Paşabahçe, Çengeldere, Çamlıbahçe, Acarlar ve Kavacık mahallelerindeki evlerde haşere türleri, ilçedeki doğal hayatın birer yansıması olarak ortaya çıkabilmektedir. Bunun yanında fareler de Beykoz’un mücadele edilmesi gereken kemirgenleri arasındadır.

   Beykoz Haşere İlaçlama
   Ormanlık alanların yakınında bulunan ilçelerde yılan, kırkayak, çıyan gibi zararlı türler evlere girip sağlığı tehdit etmektedir. Etkili bir ilaçlama hizmeti alınmadığı takdirde tehlikeli olabilecek bu türler için hızlı bir şekilde önlem alınmalı ve haşere ilaçlama servisi ile sorunun kaynağına inilip ilaçlama yapılmalıdır.

   Kanlıca, Çubuklu, Anadoluhisarı gibi eski mahalleler, hem denize yakın olmaları dolayısıyla hem de uzun süredir kullanılan binalara ev sahipliği yaptığından, çeşitli böcekler için bir çekim noktasıdır. Bu böceklerin başında da hamam böceği gelmektedir. Hamam böcekleri ise türlerine göre farklılık göstermekte, bulunduğu yeri kontamine edip insan sağlığını tehdit etmektedir. Birçok hamam böceği çeşitleri binaların içlerinde yaşar. Evlerde bulunan hamam böceklerinin çoğu tropikal kökenli veya Alman hamam böcekleridir. Hem dayanıklıdırlar hem de çabuk üreme özelliğine sahiptirler. Bu yüzden ev içerisinde fark edildikleri anda, profesyonel hamam böceği ilaçlama hizmetine başvurulmalı ve yuvaları bulunarak alan temizlenmelidir. Nemli ve sıcak ortamları sevmeleri, yaz aylarında hamam böceklerinin Beykoz’da görülmelerinin sebebidir.

   Beykoz Fare İlaçlama 
   Fareler etkili ve sürekli bir şekilde kontrol edilmedikleri takdirde ciddi maddi kayıplara sebep olabildiği için fareyle mücadele yöntemleri önem teşkil etmektedir. Kemirgen hayvan grubunda olmalarından dolayı halı, kablo gibi eşyaları kemirirler ve dışarıdan taşıdıkları mikroplarla da insan sağlığını olumsuz etkilerler. Hiç şüphesiz ki bundan en çok etkilenenler de bağışıklık sistemi tam gelişmemiş olan ailenin küçük üyeleridir. Beykoz gibi yeşillik alanlarla çevrili semtlerde dışarıda fazlaca vakit geçirebilen çocuklar, böcek ve haşerelerle etkileşime geçmekte ve çeşitli tehlikelerle yüz yüze gelmektedirler. Bu yüzden profesyonel bir haşere ilaçlama hizmeti hem binanızın hem de sitenizin temizlenmesine yardımcı olacaktır.

   Bayer Koruma Programı sayesinde müşterilerine  en yüksek standartta hizmet veren Tekniktürk, Beykoz ilçesinde de tüm İstanbul ilçeleriyle aynı fiyat ve hizmet standartlarını sağlamaktadır.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •