X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Başakşehir Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Binamızın bodrum katında fareler vardı. Yuvalarını tespit edemiyorduk Tekniktürk ilaçlaması ile kalıcı bir çözüm sağladık.

    Yeter Sağlam
   • Evimizin mutfağında hamam böcekleri yuva yapmıştı. Çok sıkıntılı günler yaşadık. Ta ki Tekniktürk’ün etkili çalışmasına kadar.

    Zafer Suruç
   • İş yerimizde uzun süredir devam eden bir haşere istilası vardı. Tekniktürk ile irtibata geçtik. Keşif çalışması yaptılar, sonrasında da ilaçlama gerçekleştirdiler ve kısa sürede üretim merkezimizde hijyeni sağladık.

    İsmail Yaren
  • Başakşehir Böcek İlaçlama

   2008 yılında ilçe konumuna gelen Başakşehir, İstanbul’un yükselen bölgeleri arasında bulunmaktadır. Yeni projelerle yerleşim yoğunluğu gittikçe artmış ve hızla kalabalık bir ilçe haline gelmiştir. Kuzey bölgesi ormanlarla kaplı olan Başakşehir, Organize Sanayi Bölgesi ile birlikte birçok modern siteye ev sahipliği yapmaktadır. Altınşehir, Başakşehir, Güvercintepe, Kayabaşı gibi mahallelerle birlikte Ziya Gökalp, Şahintepe mahalleleri ve Organize Sanayi Bölgesi’nde mevsimlere ve koşullara bağlı olmakla birlikte çeşitli böcek, haşere ve kemirgenlere rastlanabilmektedir. Sizi tehdit eden haşereleri ve yaşayabilecekleri yerleri tespit etmek üzere eğitim almış olan Tekniktürk teknisyenleri ise, yaptıkları keşfin ardından gerçekleştirdikleri böcek ilaçlama uygulamaları ile sorununuzu çözme garantisi sunar.

   Başakşehir Haşerelerden Kurtulma
   Başakşehir‘in bölgesel özelliklerine göre hanelerde fare, hamam böceği, tahtakurusu, örümcek gibi haşereler görülebilmektedir. Geldikleri çevrede bulunan mikropları eve taşıyan, eşyalara ve insan sağlığına olumsuz etkileri bulunan böceklere karşı kalıcı çözümler bulmak bir zorunluluk haline gelmiştir. Geçici böcek ilaçlama yöntemleri çoğu zaman yetersiz kalmakta ve sorunun tekrar etmesine sebep olmaktadır. Tekniktürk, haşerelerin aktif oldukları alanlarda yapacağı keşif çalışmasının ardından böceğinizin türünü, yaşam alanını, alışkanlıklarını belirleyerek sistemli bir ilaçlama programı oluşturur. Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği gibi çok hızlı üreyen türler karşınıza çıktığı zaman, vakit kaybetmeden ilaçlama hizmeti almanız, sorunun büyümesini engelleyecek ve yaşam standartlarınızı koruyacaktır.

   Özellikle yaz aylarında artış gösteren sinek popülasyonu da günlük yaşamı ve insan sağlığını olumsuz etkileyen faktörlerdendir. Sivrisinek, karasinek ve lağım sineği olmak üzere üç tür ile karşımıza çıkan sinekler, hastalık taşıyarak sağlık problemleri oluşturur. Her bir tür için özelleştirilmiş sinek ilaçlama yöntemleri uygulayarak problemin yayılmasının ve başka hanelere sıçramasının önüne geçebilirsiniz.

   Başakşehir Fare İlaçlama
   Fare, sıçan ve diğer kemirgenler çok çabuk yayılabilen ve iyi saklanan hayvanlardır. Hastalık taşıyıcı özellikleri sebebiyle temasa geçtikleri eşya ve yiyecekleri kullanılmaz hale getirmekte, hem maddi zararlar vermekte, hem de hijyen problemi oluşturmaktadır. Fareler bina temelinden, çatlaklardan, hatta kasalar içerisinde bulunduğunuz alana giriş yapabilmektedirler. Bu yüzden Başakşehir’de bulunan birçok ev ve iş yerini tehdit etmektedirler. Fare ile mücadele yöntemi konusunda öncelikle giriş yerleri tespit edilmeli, buna göre bir ilaçla ma hizmeti sunulmalıdır. Düzenli periyotlarla yapılacak fare ilaçlama servisi, bu kemirgenlerden kurtulmanıza yardımcı olur.

   Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk, Başakşehir’de de tüm İstanbul ile aynı ilaçlama fiyat garantisi vermektedir.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •