X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Bahçeşehir Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Site içerisinde özellikle yaz aylarında hamam böceği görülürdü. Site sakinlerini oldukça rahatsız eden bir durumdu ancak Tekniktürk yaptığı ilaçlama ile bizi hamam böceklerinden kurtardı.

    Ali Yılmaz
   • Bahçe katındayız ve dairemizde önüne geçemediğimiz bir böcek istilası vardı. Tek problemin örümcek ve pireler olduğunu sanıyorduk fakat Tekniktürk'ün incelemeleri sonrasında diğer tehlikelerin de önüne geçtik.

    Ahmet Sayar
   • Kedimiz sürekli dışarıda dolaşır. Düzenli olarak pire ilacı versek de eve taşıdığı pirelerden kurtulamıyorduk. Bu can sıkıcı durum Tekniktürk ile irtibata geçmemizden sonra çözüldü.

    Hande Yarenli
  • Bahçeşehir Böcek İlaçlama

   Türkiye'nin ilk uydu kenti olma özelliğini barındıran Bahçeşehir, İstanbul'un son yıllarda en çok rağbet gören yaşam merkezlerinden biri haline geldi. Toplu konut projeleri ile birlikte yükselişe geçen ve yoğun bir nüfusa sahip olan Bahçeşehir'de çeşitli böcek ve kemirgen türleri yaşam kalitesini düşürmekte ve günlük hayatta rahatsızlık yaratmaktadır. Böceklerden kurtulma yolları için çeşitli metotlar denense de, ancak kapsamlı bir çalışma ile kalıcı çözümler bulunabilir. Türkiye'nin ilk ve en büyük yapay gölet projesine ev sahipliği yapan Bahçeşehir, yoğun yapılaşma içerisinde olsa da, doğayla iç içedir. İlçede bulunan site ve konutların yeşil alan çalışmaları bu bölgenin rağbet görmesini sağlayan en önemli özelliklerden biridir. Yeşil ile iç içe olması sebebiyle de pire, kene, arı gibi istenmeyen haşerelerin istilası görülebilmekte ve Bahçeşehir'de böcek ilaçlama ihtiyacı doğurmaktadır.

   Bahçeşehir Böcek Türleri
   Bahçeşehir, bahçe ve yeşil alanlar açısından oldukça zengin bir bölgedir. Doğayla bütünleşik olarak kurulmuş olan yaşam alanları, kene, pire, akrep ve sinek gibi istenmeyen zararlı türlerin evlere misafir olmasına sebep olabiliyor. Güvenli bir yaşam için etkili bir böcek ilaçlama ile Bahçeşehir'de bulunan evlerin bu haşerelerden kurtulması sağlanabilir. Evcil hayvan beslenme oranının oldukça yüksek olduğu ilçede, pire ve kene türleri kolaylıkla evlere taşınabilmektedir. Kene ile mücadele yöntemleri denense de, keneler tarafından taşınması muhtemel hastalıklar sebebiyle daha profesyonel bir yardım alınması lazımdır. Pireler ise çok yönlü bir mücadeleyi gerektirir. Sadece taşıyıcı hayvanların üzerindekilerinin temizlenmesi değil, geniş çaplı bir pire ilaçlama yapılmalıdır. 

   Bahçeşehir Site İlaçlama
   Bahçeşehir'de ağırlıklı olarak siteler yer almaktadır ve bir evde böcek veya kemirgene rastlanması, tüm sitede muhtemel bir istilanın habercisi olabilir. Fare, hamam böceği, pire, kene, akrep, sinek gibi zararlı türleri bütün yaşam alanında kontrol altına almak, her haneyi olumlu etkileyeceğinden site ilaçlama hizmeti ile temiz bir yaşam alanı sağlanmalıdır. Bahçeşehir'de haşere ilaçlama ihtiyaçlarınız için Tekniktürk'ün üç aşamalı hizmetinden faydalanarak bütüncül bir koruma sağlayabilir, istila sebeplerini öğrenerek daha sonra tekrarlanmasının önüne geçebilirsiniz. 

   Bayer Koruma Programı dahilinde dünya standartlarında bir kalite sunan Tekniktürk sayesinde Bahçeşehir'de, tüm İstanbul için aynı olan ilaçlama fiyatları ile ayrıcalıklı bir hizmet almak için hemen uzman ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •