X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Arnavutköy Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Apartmanımızdaki karafatmaları yok eden Tekniktürk’e teşekkürler. Defalarca ilaçlama yaptırdık fakat hiçbiri Tekniktürk kadar etkili olmadı. Apartmanımıza gelen Tekniktürk ekibin titizlikle yaptığı araştırmalar sonucu apartmanın farklı yerlerine yer alan karafatma yuvaları bulunmuş oldu.

    Deniz Bilge Oluklu
   • Tarihi bir bina olan işletmemizde ne yaptıysak fare sorununu çözememiştik. Tekniktürk ’ün ilaçlama hizmeti ile bu sorunumuz tamamen ortadan kalktı.

    Hulki Tanpolat
   • Denize nazır bir evde oturmanın keyfi kadar zorlukları da var. Havalar ısınmaya başladığında müstakil evimizde gözüken hamam böceklerini yok etmek için, her sene ilaçlama yaptırıyor ama onlardan gerçek anlamda kurtulamıyorduk. Tekniktürk’ü tercih ettiğimizden beri içimiz son derece rahat. Hamam böcekleri tamamen terk ettiler evimizi.

    Handan Cümbüş
  • Arnavutköy Böcek İlaçlama

   Tarihi çok eski yıllara uzanan Arnavutköy, İstanbul’un en güzel ilçelerinden biridir. Yüzölçümü büyük olan Arnavutköy, İstanbul’un kuzeyinde, yükseltisi ve ağaçlık alanları bol bir ilçe olduğundan, haşere ve kemirgen sorunlarının sık yaşandığı yerlerden biridir. Bu yüzden ilçedeki evlerin ve iş yerlerinin böcek ilaçlama servisleri tarafından profesyonel bir şekilde ilaçlanması gerekir.
   Ağaçlık alanların ve bahçelerin çok olması, Arnavutköy’de açık alan ilaçlamasını da zorunlu kılmaktadır. Boğazköy, Bolluca, Haraççı, Taşoluk gibi Arnavutköy’ün semtlerindeki bahçelerde ve ağaçlık alanlarda yapılacak ilaçlama hizmeti ile haşerelerin ve kemirgenlerin evlere ve iş yerlerine girmeleri kesin bir şekilde önlenmiş olur.

   Arnavutköy’de görülen böcek türleri ve kemirgenler
   Arnavutköy’de yaz aylarında pire, hamam böceği ve karınca baskınları çok sık yaşanırken, kış aylarında fare nüfusunda artış olur. Hamam böceği gibi böcekler, sıcak ve nemli bölgelerde hızla ürerler. Fareler ise özellikle çatı katlarında, apartmanların lağım borularında yaşamak için elverişli ortamlar bulurlar.
   Çatı sıçanı, fındık faresi ve lağım faresi gibi farklı kemirgen türlerine ve değişik haşerelere karşı yapılacak böcek ilaçlama ev ve iş yeri ilaçlamasından bahçe ilaçlamasına kadar çeşitlilik gösterir.

   Arnavutköy Böcek İlaçlama Hizmeti
   Manzarası, havası ve tarihi yapısıyla İstanbul’un en güzel ilçelerinden olan Arnavutköy’de sağlıklı ve huzurlu bir yaşam için ilaçlama yaptırılması mecburidir. Haşere mücadelesinde ve fare ile mücadelede yok edilmek istenilen canlılar kadar, bulunulan ortam da ilaçlama yöntemi ile seçilecek ilaçların çeşidini belirler.
   Her semtin her mahallesindeki evler ve iş yerleri ile bahçeler, açık alanlar, ağaçlık bölgeler profesyonel bir şekilde ilaçlanmalıdır. Kedi ve köpekler nedeniyle oluşan pire istilaları da pire ilaçlaması ile son bulur. 

   Böcek İlaçlama Servisi Seçerken...
   Böcek ilaçlama servisi seçerken Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçların kullanıldığına, firmanın deneyim sahibi olduğuna ve uzman bir ekibin uygulama yaptığına emin olmalısınız. En ekonomik böcek ilaçlama fiyatları ile hizmet veren Bayer Koruma Programı üyesi Tekniktürk‘ün haşere kontrolü sonunda yaptığı ilaçlama hizmeti ile, kemirgenlerden ve haşerelerden kesin bir şekilde kurtulabilirsiniz. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •