X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Sancaktepe Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Evimizi ne kadar temiz tutarsak tutalım neredeyse her sokakta yapımı devam eden inşaatlar nedeniyle sokaklarda bile hamam böceklerine sık rastlıyoruz. Biz apartman sakinleri olarak Tekniktürk’e başvurduk ve kendi apartmanımızı ilaçlatarak hamam böceklerinden kurtulduk. Umarım herkes aynısını yapar.

    Gülseren Pamuk
   • İş yerimizdeki lağım fareleri Tekniktürk’ün yaptığı ilaçlamadan sonra tamamen yok oldular. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

    İdris Bulutçu
   • Apartmanımızda doğum yapan kedi yüzünden tüm dairelerde pire istilası başlamıştı. Tekniktürk’ten destek aldık ve kaşınmaktan kurtulduk. Her ne kadar kedilere elveda demek zorunda kalsak da mutluyuz.

    Yunus Emre Polat
  • Sancaktepe Böcek İlaçlama

   İstanbul’un en genç ilçelerinden biri olan Sancaktepe, güneyinde Kartal, güneybatısında Maltepe, batısında Ümraniye ve Ataşehir, doğusunda bulunan Pendik ile Anadolu yakasındaki nüfus yoğunluğu fazla olan ilçelere yakınlığı sebebiyle ve yeni bir ilçe olması bakımından her geçen gün gelişmektedir.
   Fakat şantiye alanlarının fazlalığı ve alt yapı sorunlarının çözülememiş olmasına istinaden Sancaktepe’de Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, sivrisinek ve karasinek sorunları sıklıkla görülür. Sokak köpekleri ve kediler de ev ve iş yerlerine pire bulaşmasına neden olabilmektedir. Bu yüzden Sancaktepe’de profesyonel böcek ilaçlama hizmeti mecburidir. Lağımlarda yaşayan lağım fareleri de Sancaktepe’deki kemirgen sorununu oluşturan canlılardır.

   Sancaktepe’deki Sinek ve Böcek Sorunun Çözümü
   Belediyenin açık alanlarda yaptığı haşere ilaçlaması evler ve iş yerleri için yeterli olmamaktadır. Şantiye alanlarının fazlalığı, böceklerin daha hızlı üremesine neden olmaktadır. Eyüp Sultan, Osmangazi, Sarıgazi ve Yenidoğan semtlerinin her mahallesinde titizlikle ilaçlama yapılması gereklidir. 
   Hamam böceği ilaçlaması gibi fare ilaçlamasını zorunlu kılan sebeplere baktığımızda, bu canlıların mikrop ve virüs taşıyarak insanları ve diğer canlıları hasta eden varlıklar olduğunu görmemiz yeterli olur. Su birikintileri ve çöplükler de sivrisinek ve karasineklerin Sancaktepe’de fazla olmasının nedenleri arasındadır. Ev ve iş yeri ilaçlaması ile sineklerden ve her türlü böcekten kurtulmak mümkündür.

   Sancaktepe Böcek İlaçlama Hizmeti
   18 mahalle ve 1 köyden oluşan Sancaktepe’nin gelişmekte olan bir ilçe olduğunu söylemiştik. Bu durum da daha fazla çalışma ve titizlikle yapılması gereken temizlik uygulamalarını da beraberinde getirmektedir. Sancaktepe'de, haşere ilaçlamasında olduğu gibi pire ilaçlaması ve fare ile mücadelede işini bilen, deneyimli, kalite belgeleri tam, uzman böcek ilaçlama firmaları tercih edilmelidir.
   Apartmanların bodrum katlarından çatı katlarına, dükkanların depolarından bahçelere kadar kapalı ve açık alanlarda yapılacak ilaçlama hizmeti ile sağlıklı ve huzurlu bir yaşantı sağlanabilecektir. 

   Sancaktepe İlaçlaması İçin Tekniktürk
   Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları, uzman kadrosu, İstanbul’daki tüm semtler için sabit böcek ilaçlama fiyatları ile Tekniktürk, her yerde olduğu gibi Sancaktepe’de de haşere ve kemirgen sorununu kesin bir şekilde çözmektedir. Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk, en yüksek kalitedeki ilaçları ve son teknolojiye sahip ilaçlama yöntemleri ile sağlığınızı tehdit eden canlıları yaşama alanlarınızdan uzaklaştırır.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •