X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • İstanbul Böcek İlaçlama

  • Yorumlar


   • Apartman bahçesinde keneleri görmemizle hemen Tekniktürk’ü aradık. Civar apartmanlarda da olduğunu tespit edince tüm sokağın ilaçlamasını gerçekleştirdik ve sorundan kurtulduk.

    Ahmet Gedikli, İstanbul
   • Mutfak tezgahında bir gün hamam böceği gördüm. Öldürmeme ve ilaç koymama rağmen çoğalmaya devam ettiler. Meğer yuva yapmışlar. Bunu Tekniktürk keşfetti ve incelemenin ardından ilaçlama yaparak evi böceklerden kısa sürede arındırdılar. Teşekkürler.

    Semra Kayıkçı Deniz, İstanbul
   • Düzenli olarak her sene ilaçlamamızı Tekniktürk’e yaptırırız. Bu sayede fabrikamızda hiçbir zaman haşere barınamıyor. Hizmetten çok memnunuz.

    Korkmaz Sancak, İstanbul
  • İstanbul Böcek İlaçlama

   Türkiye’nin en kalabalık en kozmopolit şehridir İstanbul. Bin yıllara dayanan tarihi, modern kent merkezleri, turistik yerleşimleri sayesinde yerli ve yabancı turistlerin çekim noktası olmakla beraber, iç göçe en fazla maruz kalan ve gittikçe kalabalıklaşan bir şehirdir. Dünya şehri olma yolunda hızla ilerleyen İstanbul’da birçok farklı yapı ve özelliklerde yerleşim görülür. Her semtin, her mahallenin kendine özgü bir değeri ve özelliği vardır. İstanbul’da bulunulan coğrafi bölgeye, kentleşmenin başladığı zamana ve dolayısıyla altyapıya bağlı olarak değişik türde böcek, haşere ve kemirgenlere rastlamak mümkündür. Hem iş yerleri hem de haneleri tehdit eden bu türler, düzenli bir kontrol ve ilaçlama gerektirir.

   İstanbul Ev İlaçlama Hizmetleri

   İstanbul’daki her bölgenin ve her evin kendine ait özellikleri bulunur. Bina yapısı, çevresel koşullar ve yaşam alışkanlıkları evlere dadanan böcek ve kemirgen türlerinde farklılaşmaya yol açar. Hamam böceği, tahtakurusu, pire, kene, örümcek, akrep, karınca, kırkayak, kalorifer böceği gibi haşere türlerinin yanında fare gibi kemirgenler hem insan sağlığını olumsuz yönde etkilemekte hem de eşyalara zarar vermekte ve kullanılamaz hale getirmektedir. Bunun önüne geçmek için düzenli böcek ilaçlama hizmeti alınması gerekir. Bir evde ortaya çıkan böcek türünün diğer hanelere sıçramaması için apartman ilaçlaması yapılması ise daha bütüncül bir koruma sağlar.

   Son zamanlarda İstanbul’da hızla artan site yerleşimleri, toplu yaşamı da beraberinde getirmiştir. Hem yeşil alanlara önem verilen hem de konutların birbiriyle daha yakın olduğu sitelerde fare ve kemirgenlere karşı böcek ilaçlaması ve fare ilaçlaması yapılması site sakinlerinin sağlığını ve çevrenin korunmasına yardımcı olur. Site ilaçlaması hizmeti alırken keşif çalışmasının ve gözlem aşamasının önemi büyüktür. Bu sayede sorun tekrar etmeyecek ve kalıcı bir çözüme imza atılacaktır.

   İstanbul İş Yeri İlaçlama Hizmetleri

   İstanbul’da yer alan iş yerleri, üretim tesisleri, küçük dükkanlar, atölyeler ve bakkal, fırın gibi esnaflar olmak üzere çok çeşitlidir. Toplum sağlığına doğrudan temas edilen bu yerlerde böcek ve farelere rastlanması kabul edilemez bir durumdur. Çalışan sağlığını da riske sokan haşerelere karşı düzenli bir iş yeri ilaçlama hizmeti alınması hem var olan sorunun çözülmesini sağlar hem de tekrar etmesinin önüne geçer.

   İstanbul’un tüm ilçelerinde aynı fiyatla hizmet veren Tekniktürk, Bayer Koruma Programı üyesi olarak hizmet kalitesini tescillemiştir. Uzman kadrosu ve 46 yıllık tecrübesiyle her türlü böcek, haşere ve fare türüne karşı kesin çözümler sunan Tekniktürk ile irtibata geçin, İstanbul’un neresinde olursanız olun ekibimiz gelip incelemelere başlasınlar.
 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •