X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Bilgi Merkezi / Pire Nasıl Ölür?

Pire Nasıl Ölür?

 • 5.11.2014 17:39:00
 • Makale
 • Google+'da takip edin
  Uzmana Danış

Pireleri öldürmek için ne yapmamız gerekir?

Kan emici dış parazitler olan pireler taşıdıkları mikrop ve hastalıklar sebebiyle sağlık için son derece tehditkar canlılardır. “Pire nasıl öldürülür?” veya “Pireyi ne öldürür?” gibi soruların cevaplarını arıyorsanız yapmanız gereken, deneyimli ve profesyonel bir ilaçlama servisinden yardım almaktır.
Genellikle kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanlar sebebiyle evinize davetsizce girerek huzurunuzu ve sağlığınızı bozan pirelerle baş etme yöntemleri de pirelerin türlerine ve bulunulan mekana göre farklılıklar göstermektedir. Evinizde pire var ama evcil hayvanınız yok ise dışarıda bulunan hayvanlardan veya onların vakit geçirdiği alanlardan geçerken üzerinize zıplayan bir pireyi evinize getirmiş olmalısınız.

Pireyi ne öldürür?

“Pireleri ne öldürür?” sorusunun cevabının en genel şekli temizliktir. Evinizdeki pirelerden kurtulmak için;
 • Halıları, tüm zemini ve eşyaları elektrik süpürgesiyle süpürün. Henüz kolunuza ve bacağınıza zıplamamış binlerce pire yumurtası evinizde bulunuyor olabilir.
 • Yatakları, koltuk minderlerini sert bir şekilde silkeleyin ki pireler ve yumurtaları düşsün. 
 • Elektrik süpürgesinin torbasını ağzı sımsıkı kapalı olacak şekilde evinizdeki çöp kutusuna değil; sokaktaki çöpe atın.
 • Evcil hayvanınızı pire şampuanı ile yıkayın. 
 • Evinizi işinde profesyonel ve deneyimli olan ilaçlama şirketlerine ilaçlatın.

Pire nasıl ölür?

Çok hızlı bir şekilde üreme kapasitesine sahip olan pireler evin süpürülüp silinmesi ile tamamen ortadan kaybolmazlar. Çatlaklarda, yatak altlarında, duvar diplerinde, dolap içlerinde, koltuklarda ve elbise dikişleri gibi en kutu yerlerde yaşayan pireleri süpürmüş olsanız bile pire yumurtalarını yok etmeden pire ile mücadelenizde başarılı olamazsınız. “Pireler nasıl ölür?” diye merak edenler için en kalıcı çözümün tüm sağlık ve hijyen önlemlerini alan, en son teknolojiyi ve kaliteli ilaçları kullanan ilaçlama firmalarına başvurulması olduğu söylenmelidir. Keşif, uygulama ve garanti şeklinde 3 aşamalı yaklaşım stratejisine sahip Tekniktürk’e başvurarak pirelerden kesin bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Pireler nasıl öldürülür?

Kendi başınıza aldığınız temizlik önlemlerinden sonra kesin çözüm için ilaçlama firması ile bu haklı mücadelenizde ittifak kurduktan sonra, uzman ilaçlama firmasının pire ilaçlama teknikleri ile başınızın belası pirelerden kurtulmanız an meselesidir. Pireler, ilaçlama firmaları tarafından dumanlama tekniğine sahip ulv yöntemi ya da püskürtme yöntemi gibi mekana ve pirelerin türüne göre farklı şekillerde itina ile yok edilir.

ETİKETLER

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •