X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Gölcük Böcek İlaçlama

  • Şehirdeki Diğer Bölgeler


   Yorumlar


   • Evimde dolaşan karafatmalar için internetten öğrendiğim patates toplarından eczaneden aldığım ilaçlara kadar her yolu denedim ama başarılı olamadım. Tekniktürk’ten destek istediğimde sadece benim evimin değil; tüm apartmanın ilaçlanması gerektiğini, çünkü karafatmaların apartmanın deposunda yuva yaptıklarını öğrendim. Şimdi tüm apartman sakinleri olarak huzurluyuz.

    Şermin Topbeyli
   • Börek dükkanımızın mutfağındaki hamam böceklerini Uğur Dündar gelip bizi yakalamadan yok eden Tekniktürk’e sonsuz teşekkürler. Daha önce birkaç ilaçlama firması ile çalışmıştık ama kesin çözüm Tekniktürk’ten geldi.

    Sait Uymaz
   • Evimde kedi veya köpek beslemediğim halde oradan oraya zıplayan pireleri görüp, büyük bir panikle ilaçlama firması araştırmasına girdim. İyi ki Tekniktürk’ü tercih etmişim. Komşumun kedisi de sayemde ilaçlanmış oldu.

    Ayfer Köksal
  • Gölcük Böcek İlaçlama

   İzmit’in güneyinde yer alan Gölcük, bağ ve bahçelerin yoğun olduğu bir Kocaeli ilçesidir. Denize kıyısı bulunan Gölcük, bulunduğu konum itibari ile haşere ve sivrisinek gibi insan sağlığını ve huzurunu tehdit eden canlıların sıklıkla görüldüğü yerlerden biridir. 
   Gölcük’te köy ve şehir hayatı iç içedir. Kırsal alanlardan şehir merkezlerine taşınan haşereler, evlerde ve iş yerlerinde ciddi sağlık ve hijyen problemlerine neden olmaktadır. Daha çok eski evlerin bulunduğu Değirmendere, Marmara Depremi sonrasında yıkılan binaların hızla yenilenme çalışması nedeniyle alt yapı sorunu yaşayan Ulaşlı, ilçeyle aynı ismi taşıyan, sanayi faaliyetlerinin yoğun olduğu Gölcük gibi Halıdere, Yazlık, Hisareyn olmak üzere toplam 6 beldeden oluşan Gölcük’te, böcek ilaçlama hizmetinin profesyonel firmalar tarafından yapılması hayati önem taşır. 

   Haşerelerin Yaşam Alanları
   Hamam böcekleri, karafatmalar, sivrisinekler, pireler Gölcük’te hemen her zaman sorun yaratan canlılardır. Haşereler taşıdıkları mikroplarla insanların ve hayvanların bulaşıcı hastalıklara yakalanmasına neden olurken; pireler insan kanı ile beslenerek ölümcül hastalıklara bile sebebiyet verebilirler.
   Hayvanların tüyleri arasında yaşayan pireler evcil hayvanlardan bulaşabileceği gibi, sokaklarda yaşayan kedi ve köpeklerle de evlere ve iş yerlerine taşınabilirler. Su birikintileri ve atıkların fazla olduğu yerlerde hızla üreyen sivrisinekler ise, yine hastalık taşıyıcıları olarak huzur ve sağlık bozan canlılardır. 

   Gölcük Haşere İlaçlama
   Gölcük de denize kıyısı olan bir ilçe olduğundan her zaman haşere riski ile karşı karşıyadır. Sanayi bölgesi olan Gölcük’teki fabrika ve iş yerlerinin depoları da fare ve haşerelerin en sevdiği ve hızla ürediği yerlerdir.
   Gölcük’ün bağ ve bahçeleri de tarım zararlıların şehre inmelerine ve apartmanlardan evlere kadar ulaşmalarına neden olur. Ev ve iş yeri ilaçlama hizmeti Gölcük gibi tarımın ve sanayinin yoğun olduğu bölgelerde hayati önem taşır. 

   Böcek İlaçlama Firması Seçerken...
   Gölcük’te ilaçlama hizmeti veren pek çok firma vardır. Fakat böcek ilaçlaması profesyonellik gerektirir. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları, uzman kadrosu ve yıllara dayanan deneyimi ile Bayer Koruma Programı üyesi olan Tekniktürk, haşere kontrol ve böcek ilaçlama hizmetini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •