X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Çayırova Böcek İlaçlama

  • Şehirdeki Diğer Bölgeler


   Yorumlar


   • Evimde sayıları bir hayli fazla olan karıncalar için internette okuduğum ne varsa yaptım. Marketten aldığım karınca ilaçları da kar etmeyince Tekniktürk’ten destek istedim. Ortalıkta dolanan birçok bilginin yanlış olduğunu öğrendiğim gibi evdeki karıncalardan da kurtulmuş oldum.

    Meral Kocagöl
   • İşyerimizdeki hamam böcekleri için haşere kontrolünden sonra ilaçlama yapan Tekniktürk’e teşekkürler. Bu kadar kapsamlı bir çalışma yaptıklarını daha önceden bilseydim, diğer firmaları hiç aramazdım bile.

    Osman Yücesoy
   • Zaman zaman azalsalar da fırınımızda fare eksik olmuyordu. Birçok ilaçlama firmasından destek aldıysak da farelerin kesin bir şekilde yok olmasını sağlayamamıştık. Tekniktürk ile bunu başardık.

    Yılmaz Veli Özfener
  • Çayırova Böcek İlaçlama

   İzmit Körfezi’nin kuzeybatısında yer alan Çayırova, hem tarım hem de sanayi faaliyetlerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kocaeli ilçesidir. Tekstil, plastik, elektronik ve otomotiv gibi farklı sektörden birçok iş yeri Çayırova’nın ekonomik yapısına katkı sağlar. Sanayi tesislerinin depolarında görülen haşereler de Çayırova’da böcek ilaçlama hizmetinin profesyonel bir şekilde yapılmasını zorunlu kılmaktadır.
   Çayırova’da görülen haşerelerin başında hamam böcekleri gelirken, fareler de ciddi anlamda rahatsızlık yaratan canlılar olarak dikkat çekmektedir. İmalathanelerin depolarında görülen diğer haşere türleri ise karafatma, tahtakurusu ve karıncalardır.

   Çayırova Böcek İlaçlama Servisi
   Çayırova’daki iş yerleri ve fabrikalar kadar evler de haşere riski altındadır. Haşereler nemli ve sıcak ortamları sevdiğinden daha çok yaz aylarında gözükmeye başlarlar. Salgılarıyla mikrop taşıyan haşereler, insanlara ve hayvanlara hastalık bulaştıran tehlikeli canlılar olduğundan, Çayırova’da böcek ilaçlama hizmetinin hem evlerde hem de iş yerlerinde yapılması zorunludur.
   Kokusuz ilaçlama ve jel ile ilaçlama; apartmanlarda, evlerde ve iş yerlerinde haşerelerin ve kemirgenlerin insanlarla evcil hayvanlara zarar vermeden yok edilmesini sağlarlar. Böcek ilaçlama şirketlerinin verdiği profesyonel hizmet ile Çayırova’da görülen haşere ve kemirgen sorunu ortadan kesin bir şekilde önlenmiş olur.

   Çayırova’da Fare Sorunu 
   Çayırova'da böcek ilaçlama firmalarından talep edilen ilaçlama genellikle fare kökenlidir. Fareler mutfak ve banyo giderlerinin arasında yaşar, çok hızlı ürer ve yiyeceklerin kokusunu çok uzaktan alırlar. Kapan kurmak veya fare ilacı satın alarak farelerin tamamen yok olmasını sağlamak, her zaman mümkün değildir. Fare ile mücadelenin temeli, fare yuvalarının ve farelerin gelebilecekleri yerlerin uygun ilaçlarla ilaçlanmasına dayanır.

   İş yerlerinin depoları, özellikle gıda sektöründe faaliyet gösteren fırın, lokanta, restoran, okul kantini gibi işletmeler her zaman fare tehlikesi ile karşı karşıyadır. Fare ilaçlaması ile her şeyi kemiren ve insanlara mikrop bulaştıran fareler hem evlerden hem de iş yerlerinden tamamen uzaklaştırılır.

   Tekniktürk Çayırova Böcek İlaçlama Hizmeti
   Bayer’in oluşturduğu yüksek standartlarla hazırlanan Bayer Koruma Programı üyesi Tekniktürk ile, haşere ve kemirgen sorununuzu kesin bir şekilde çözebilirsiniz. İlaçların kalitesinden haşere kontrol sistemine Tekniktürk, en yüksek kalitede böcek ilaçlama hizmetini Şekerpınar, Akse, Özgürlük, Çayırova, Atatürk, Emek, İnönü gibi tüm Çayırova mahalleleri için ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. 

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •