X KAPAT
Teklif Al
Hizmet Bölgelerimiz
Ev Zararlıları Uygulaması
Canlı Yakalama Kafesleri
Videolar
/ Hizmet Verdiğimiz Bölgeler
 • Darıca Böcek İlaçlama

  • Şehirdeki Diğer Bölgeler


   Yorumlar


   • Apartmanımızın kullanılmayan bir deposu var burayı kendi imkanlarımızla ilaçladığımız halde hamam böceği ve fare sorununu çözememiştik. Tekniktürk ekibi hem fareler hem de hamam böcekleri için farklı ilaçlar kullanarak hepsini yok etti.

    Ayşe Gülseren
   • İşyerimizin mutfağındaki hamam böceklerini yok etmek için titiz bir araştırma yaptıktan sonra ilaçlama işlemini gerçekleştiren Tekniktürk’e teşekkür ediyoruz. Daha önce farklı firmalardan hizmet almıştık ama hiçbiri bu kadar etkili olmadı.

    Gökhan Yetik
   • Sahile yakın, bahçeli bir apartmanda oturuyoruz ve akrep, çiyan gibi ödümüzü patlatan böceklerle burun buruna yaşıyoruz. Tekniktürk’ün yaptığı ilaçlama ile hepsinden kurtulduk. Huzurluyuz.

    Ahmet Fehmi Uyumaz
  • Darıca Böcek İlaçlama

   Darıca, hayvan bahçesiyle ünlü olduğu kadar, fabrikaların ilçedeki yoğunluğu sebebiyle de bilinirliği artan bir Kocaeli ilçesidir. Gebze gibi sanayinin her geçen gün geliştiği Darıca’da iş yerleri ve fabrikalar büyük yer kaplar. Nüfus da açılan iş yerleri ile birlikte artmıştır. Bu yüzden hem evlerde hem fabrika ve iş yerlerinde böcek ilaçlama hizmetinin profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından yapılması, Darıca halkı için hayati önem taşır. 

   16 km’lik kıyı şeridiyle Darıca sahilleri, Marmara Bölgesi’nin en güzel sahilleri arasında yer alır. Fakat nemli bölgeleri seven haşerelerin yaşaması için elverişli bir ortam olan bu bölge, hamam böceği istilalarının da en çok görüldüğü yerlerdendir. 

   Darıca Böcek İlaçlama Servisi
   Fabrikaların yoğun olmasının yanında eski binaların Darıca’da bulunması da tahtakurusu, çıyan, akrep, kırkayak ve örümcek gibi haşerelerin ilçede her zaman insan sağlığını tehdit etmesi anlamına gelir. Profesyonel bir ilaçlama hizmeti ile Darıca’daki tarihi evler haşerelerden arındırılmalıdır. 

   Abdi İpekçi, Cami, Bağlarbaşı, Kazımkarabekir, Piri Reis, Emek, Nenehatun gibi Darıca mahallelerindeki ev ve iş yerlerinde yapılan böcek ilaçlama hizmeti ile, Darıca’nın turistik değeri korunur ve Darıca halkının sağlık sorunları yaşaması engellenir.   

   Darıca’da Haşere ve Kemirgen Sorunu
   Darıca gerek tarihi evleri gerek sahilinin ilçeye kattığı doğal güzellikle yaşanılası bir yerdir. Fabrikaların artmasıyla sanayisi gelişen Darıca’da, haşere ve kemirgen istilalarını önlemek ilçenin değerini de arttıracağından; belediyenin yaptığı ilaçlama dışında açık ve kapalı alanlar için özel ilaçlama yöntemlerine sahip ilaçlama firmalarından destek alınması gerekir.
   Hamam böceği ve kalorifer böceğinin yanında fare türlerinin de zaman zaman Darıca'daki ev ve iş yerlerinde görüldüğü bilinmektedir. Her ne kadar haşere ve kemirgenleri yok etmek için uygulanan bazı doğal yöntemler olsa da, ciddi istilalar profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından engellenebilir.

   Tekniktürk Darıca Böcek İlaçlama Hizmeti
   Birçok yerde olduğu gibi Darıca’da da hizmet veren Tekniktürk, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları ve Bayer’in oluşturduğu yüksek kalite standartları olan "Bayer Koruma Programı" üyesi olmasıyla en kaliteli ilaçlama hizmetini sunar.

   Son teknolojinin ve kaliteli ilaçların ev, apartman, site, fabrika, bahçe ve iş yerleri gibi farklı yerlerde kokusuz ve jel gibi ilaçlama yöntemleriyle uygulandığı firmamızda bizi tercih ederek kemirgenlerden ve haşerelerden kurtulabilirsiniz.

 • Adres:
  Zümrütevler Mah. Nil Caddesi. Hukukçular ve İdareciler Sitesi Sosyal Tesis Binası Kat:2 34852 Maltepe / İSTANBUL / TÜRKİYE
 • E-posta:
 • Telefon:
  Çağrı Merkezi: 444 85 65
  Faks: 0216 386 52 65
 •